N73 yardım... Aynı anda iki opera kullanmak istiyorum... Lütfen yardım edin...

• 1 Ekim 2012
  • 900 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar malum n73'un ram sıkıntısını bilmeyen yok... Ama ben opera 7'yi yüklediğimde 10 dk kullanmıyorum bile hemen ram yiyor... Mecbur kapatmak zorunda kalıyorum... Opera 5.1'i yukledin sorun yok ama birde opera 6.1'i yüklemek istiyorum bu mümkün mu

Yazan: volkan1654
  2. yok değil galiba çünkü aynı dosya yolunu kullandığı için üzerine yazıyor. Ikisi olmuyor yani

3. 6.1 degilde editlenmis tarayicilar oluyo onlardan birini dene ise yarayabilir

4. Operanın 6.1 versiyonu edit yok sanırım... Aslında iki farklı face hesabını aynı anda kullanmak için istiyorum...

5. facebook mobil programini indir ozaman

6. klonla

7. iki tane java opera yükleyebilirsin istersen aynı sürüm

8. oupeng miydi neydi operanın çin için ürettiği türkçe sürümü forumda olan uygulama vardı onu bul işine yaşayabilir

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-web-browser-web-tarayicilar/oupeng-browser-v6-2-26774-turkce-yama-s60v3-s60v5-s-3-symbianos9-x-unsigned-598338.html bak bi buraya inşallah işine yarar.

9. http://www.maxicep.com/symbian-s60v...3-s60v5-s-3-symbianos9-x-unsigned-598338.html

10. dostum çok sağolun... bu yamasi sadece ama oupeng'i de denedim ram'i opera gibi yiyor bitiriyor... =( 6.1 opera'nin editlenmis olanını arıyorum oda işimi görür... Şimdiden herkese teşekkür ediyorum... Bu arada şafak atarsa 100 =)

- - - Eklendi - - -

teşekkür ederim dostum... Ama java çok yavaş... O yüzden sis'li dosyaları tercih ediyorum...

- - - Eklendi - - -

teşekkürler dostum ama face programıni kendi sitesinden indiriyorum fakat açılmıyor...

11. 6.1 firefox görünümlü türkçe surum var

12. klon işini görür klon yap

13. Teşekkür ederim arkadaşlar hallettim... Çok yardımcı olduğunuz...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 13:04