N73 yardım... Aynı anda iki opera kullanmak istiyorum... Lütfen yardım edin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
volkan1654

volkan1654

Üye
    Konu Sahibi
N73 yardım... Aynı anda iki opera kullanmak istiyorum... Lütfen yardım edin...
Arkadaşlar malum n73'un ram sıkıntısını bilmeyen yok... Ama ben opera 7'yi yüklediğimde 10 dk kullanmıyorum bile hemen ram yiyor... Mecbur kapatmak zorunda kalıyorum... Opera 5.1'i yukledin sorun yok ama birde opera 6.1'i yüklemek istiyorum bu mümkün mu

besim.farhan

besim.farhan

Üye
yok değil galiba çünkü aynı dosya yolunu kullandığı için üzerine yazıyor. Ikisi olmuyor yani

kerimkursat

kerimkursat

Üye
6.1 degilde editlenmis tarayicilar oluyo onlardan birini dene ise yarayabilir

volkan1654

volkan1654

Üye
    Konu Sahibi
Operanın 6.1 versiyonu edit yok sanırım... Aslında iki farklı face hesabını aynı anda kullanmak için istiyorum...

erdmerdm

erdmerdm

Üye
facebook mobil programini indir ozaman

furkan5800

furkan5800

Üye
klonla

bayon

Üye
iki tane java opera yükleyebilirsin istersen aynı sürüm

besim.farhan

besim.farhan

Üye
oupeng miydi neydi operanın çin için ürettiği türkçe sürümü forumda olan uygulama vardı onu bul işine yaşayabilir

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar malum n73'un ram sıkıntısını bilmeyen yok... Ama ben opera 7'yi yüklediğimde 10 dk kullanmıyorum bile hemen ram yiyor... Mecbur kapatmak zorunda kalıyorum... Opera 5.1'i yukledin sorun yok ama birde opera 6.1'i yüklemek istiyorum bu mümkün mu

http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-web-browser-web-tarayicilar/oupeng-browser-v6-2-26774-turkce-yama-s60v3-s60v5-s-3-symbianos9-x-unsigned-598338.html bak bi buraya inşallah işine yarar.

volkan1654

volkan1654

Üye
    Konu Sahibi
oupeng miydi neydi operanın çin için ürettiği türkçe sürümü forumda olan uygulama vardı onu bul işine yaşayabilir

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/symbian-s60v3-web-browser-web-tarayicilar/oupeng-browser-v6-2-26774-turkce-yama-s60v3-s60v5-s-3-symbianos9-x-unsigned-598338.html bak bi buraya inşallah işine yarar.

dostum çok sağolun... bu yamasi sadece ama oupeng'i de denedim ram'i opera gibi yiyor bitiriyor... =( 6.1 opera'nin editlenmis olanını arıyorum oda işimi görür... Şimdiden herkese teşekkür ediyorum... Bu arada şafak atarsa 100 =)

- - - Eklendi - - -

iki tane java opera yükleyebilirsin istersen aynı sürüm

teşekkür ederim dostum... Ama java çok yavaş... O yüzden sis'li dosyaları tercih ediyorum...

- - - Eklendi - - -

facebook mobil programini indir ozaman

teşekkürler dostum ama face programıni kendi sitesinden indiriyorum fakat açılmıyor...

celilcemre

celilcemre

Üye
6.1 firefox görünümlü türkçe surum var

Mc Demir

Mc Demir

Üye
klon işini görür klon yap

volkan1654

volkan1654

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşlar hallettim... Çok yardımcı olduğunuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt