n73 spb tv izleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ersin_20

ersin_20

Üye
    Konu Sahibi
n73 spb tv izleme
lütfen yardım edin arkadaşlar n73 de tv izlemek istiyorum ama başaramadım spb tv diye bir uygulama var ama telefona yüklediğimde menü özellik destekleniyor diyor core player le denedim oda olmadı lütfen yardım edin buna benzer yada n73 uyumlu spb tv varmı diğer n73 tv izliyemezsem kafayı yiyicem:vur şimdiden teşekkürler

ersin_20

ersin_20

Üye
    Konu Sahibi
igilendiğin için teşekkürler ama olmadı hem türkçesini hemde ingilizcesini yükledim her ikisinde aynı sorunu veriyor menü özellik desteklenmiyor sen n73 mi denemiştin?

YasirN

YasirN

Üye
o hata nerde çıkıyor?

ersin_20

ersin_20

Üye
    Konu Sahibi
uygulamayı kuruyor ama kurarken şöyle diyor uygulama telefona uyumlu değil yinede yüklensinmi evet dedikten sonra yükleme tamamlanıyor uygulamayı açtığımda ise şöyle bir uyarı veriyor MENÜ ÖZELLIK DESTEKLENMIYOR acaba neden ola bilir...

YasirN

YasirN

Üye
paket degil ve senin onu keyle yapman gerek dostum sitede var ararsan bulursun yada şunu al
" 6Z3A-T2JV-XMB2 "
Bu kodu yaz paket olur rahat rahat kulanırsın..

ersin_20

ersin_20

Üye
    Konu Sahibi
sağol dostum ama yazdıklarımı olmamışsın sanki diyorumki uygulamayı açamıyorum daha doğrusu açılmıyor açmak istediğimde menü özellik desteklenmiyor diyor yani spb tv açılmıyor açılsayei senin verdiğin girip yapardım yinede ilgilendiğin için sağol...

YasirN

YasirN

Üye
hangi surumleri yukledın abi sen?

ersin_20

ersin_20

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle konuya alakadar olmandan ötürü teşekkür ederim forumda bulduğum hemen hemen tüm verisiyonları denedim diye bilirim. Senin n73te çalıştırdığın veyahut çalıştığını bildiğin bir verisiyonu varmı YasirN kardeşim...

YasirN

YasirN

Üye
ben n73 kulanmıyorum ama bendeki versiyon v2 var bide v31 yazan bi sürüm vardı :D

ersin_20

ersin_20

Üye
    Konu Sahibi
yer yüzündeki tüm islam aleminin kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını yüce allahtan niyaz ederim. YasirN kardeşim önerilerin için çok teşekkürler ama olmayacak galiba en iyisi benim telefonu değiştirmem yoksa bu işin içinden çıkılmaz. Senden bir ricam var kusura bakma senin için zahmet olacak ben telefonu değiştirmeye karar verdim ama pek fazla anlamam bu işletim sistemlerinden sadece beğendiğim bir kaç telefon var senin fikrini sormak istedim. Hangisini önerirsin? Samsung innov8, nokia n86 8mp, nokia 5800xm, nokia n96. Bunlardan hangisini önerirsin? Şimdiden teşekkür ederim...

--------------- Ekleme ---------------

yada başka önerd bileceğin farklı bir telefon varmı ve özellikleri nelerdir...

ersin_20

ersin_20

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cevap vericek kimse yokmu yaw

xErKaNx

Üye
kardes n73 spb tv programini desteklemiyor. Crstal tv var. Calisiyor ama pek randimanli degil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt