n73 şeeke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djkerem

Üye
    Konu Sahibi
n73 şeeke sorunu
:oke:n73 tlefonun çekmiyo yardım arkadaşlar lütfen şebeke yardım şimdiden teşekkürler...

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
nasıl arkadaşım bilgi versenetelefon durduk yeremi oldu hiçbir hattamı çekmiyor telefon yurtdışından mı geldi yoksa tr den mi aldın lütfen bu cevapları yaz böylece daha çok yardımcı olabiliriz

djkerem

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım telefonum çok güzel çalışıyo ayrıca türkiyeden aldım dün hatsız moda aldım telefonu daha sonra genele almak istedim alamadı 2 gündür böle tercih değişmiyo kardeşim öle olunca çekmiyo hangi hattı takarsam takim cekmiyo bi yardım etsen şimdiden teşekkürler...

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
telefonun hafızasını boşalt hafıza kartına yedekle sonra bir soft veya normal format at tahminim çözülür sorunun hiç böyle bir sorun görmemiştim bunu bir dene.

Eğer olmazsa Yönergelere uyarak Hard formatıda deneyebilirsin

N73 e atılan 3 çeşit format yöntemi vardır.

1. Soft Format = Bekleme ekranındayken *#7780# tuslamanız yeterli olacaktır , sadece ayarları sıfırlar .

2. Normal Format = Bekleme ekranındayken *#7370# tuslamanız yeterli olacaktır , Rehber ve yüklenmiş olan uygulamalar silinir ,ayarları sıfırlar.

3. Hard Format = Telefon kapalı iken * 3 yanıtlama tusu ve power tusuna bastıgınızda ekranda formatting diye bir yazı cıkar ve format atılsın mı diye bir yazı cıkar okeylediginizde işlem baslar ,

Not: Hard format atarken sim kart ve hafıza kartı takılı olmamalıdır

Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...