N73 - Kullanılan Mesaj Hafızası Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
N73 - Kullanılan Mesaj Hafızası Sorunu
merhaba ,
kullandığım n73 cihaz var . .mesaj hafızası hafıza kartında idi .telefon hafızasında bakmam gereken mesaj vardı değişim yapmak istedim Telefon hafızasıni seçtim geçiş yapmadı telefonu kapattım açtım sorun aynı mecburen hafıza kartını çıkarttım otomatikman telefon hafızasıni seçti. hafıza kartına tekrar geçiş yapacaktım aynı sorunla karşılaştım geçiş yapamadım.Telefon hafızasında 3000mesaj var kullanmam imkansız hafıza kartına da geçiş yapamadım yardımcı olur musunuz lütfen? Acaba telefon hafızasındaki mesaj sayısından kaynaklı olabilir mi bu sorun ? ( boş alan - C:15MB E:987MB. . )

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
Banada oldu ama benim hem hafıza kartında hemde telefon hafızasında 50 tane falan mesaj vardı o yüzden eşitleme gibi bi durumu olmadı düzeldi hemen.. .Sende bayağı mesaj varmış belkide mesajların telefon hafızasına taşınırken fazla geldi. K.bakma yardımcı olamadım. :bilmm

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
bak şu an sorun düzeldi ama bazen sorun tekrar oluyor. neyden olduğunu ogrensem mükemmel olacak. . yok kusura neden bakayım ilgilendigin için ben teşekkü ederim.

place3461

place3461

Üye
o kadar mesaj olur mu telefonda sil onları telefon rahatlasin

SHS

SHS

Üye
naptın ya 3.000 mesaj mı:ohannes:

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
    Konu Sahibi
hepsi özel mesaj sevgilimle silmeye kıyamıyorum :) oha mı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...