N73 Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
N73 Sorun
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Elimde uzun zaman önce aldığım ikinci el N73 var. İlk aldığım zamanlarda bir sorun yoktu, ancak şu anda hafıza kartı takılı iken kendi kendine hafıza kartını çıkar'a basmadan hafıza kartını çıkarmayın uyarısı verip hafıza kartı kendi kendine kapanıyor. Hafızaya girdiğimde de takılı hafıza kartı yok yazmakta. Hard veya soft format atmayı düşünüyorum ki zaten hafıza kartında ve telefonda N-Gage oyunlarının dışında başka bir şey yok. Daha önce başına böyle bir olay gelen var mı? Ya da çözüm önerisi olan? Cihaz daha önce telefonun kendi kendine açılıp kapanmasından ve hafıza kartının verileri kendi kendine silmesinden dolayı da servise gitmiş. Yeni bir hafıza kartı al demeyin :) N73'e hafıza kartı bulmak çok çok zor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Telefon 2.el Nokia N73'tür.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Letgo'ya koydum satmak için 1 seneden fazla oldu alan yok hala :D :D :D

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hafıza kartının dosya yapısında bir bozukluk olabilir . Hiç bilgisayara bağlayıp bozuk bölümleri onarmayı denediniz mi ? Letgo daki linki de alabilir miyim ? Bir abi vardı çok severdi N73 ü belki alır .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Zaten kullandığımdan değil. Geçen bir iki dosya atayım dedim hafıza kartı kendi kendine kapanıp durmaya başladı. Ben sana linki atıcam. Bende N8 ya da n serisinden bir telefon arıyordum kendime. Bunu satıp N82 veya N95 filan alacaktım. Ancak n serisi telefon bulunmadığı gibi olanları da çok yüksek fiyattan satıyorlar. (500 tl gibi.)

Fiyatı 120 tl'dir ve sondur. Bu fiyata içinde herşeyi olan bir telefon kolay kolay bulamazsın. Kutusu, faturası vb. herşeyi olduğu gibi duruyor.

PALA.

PALA.

Üye
Hafıza kartını adaptör ile bilgisayara bağlayıp fat veya fat32 olarak biçimlendirip telefon kapalı iken takıp - çıkartın.
2gb sınır var diye biliyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartı 1 gb. Dediklerini yaptım olmadı. Yine de ilginiz alakanız için çok teşekkür ediyorum. Vazgeçtim uğraşmaktan bir de sahibinden'e koyacağım bakalım belki ordan alıcı çıkar. Tekrar ilgi alakanıza çok teşekkür ediyorum :)

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
(Önemli dosyalar yoksa)telefon hafızasını biçimlendirin. Hard format atın. Hafıza kartının düzgün takıldığındam emin olun.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
(Önemli dosyalar yoksa)telefon hafızasını biçimlendirin. Hard format atın. Hafıza kartının düzgün takıldığındam emin olun.
Hafıza kartı sorunsuz takılı. Bende zaten hard format atmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli