N73 kasa değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
N73 kasa değişimi
Arkadaşlar n73ümün kasası değişecek bunu genpada veya kvkda yaprlar mı ve istediğim renge yapralar mı yaprlarsa tıpa tıp aynı olru mu fiyatlrı ne akdardır yaptıranlar lütfen bu konuya baksınlar şimdiden tşrlerrrrrrrrrrrr:bann::bann::bann::bann::bann::bann:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Eğer değişiyorsa istediğin renk olur tabii ki, fiyatını bilemeyeceğim.

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
kimse değiştirmedi mi bilmiyor mu yaaaaa yardımmmmmmmmmmmmmmm

philosop

Üye
Merhaba,

Neden kasayı değiştiriyorsun. Eğer kasada senin kullanım hatandan kaynaklanan bir sorun varsa örneğin düşürerek kırma, sert bir cisimle çizme veya cihaz arka cebindeyken oturup cihazı yamultma gibi ücretli değişecektir. Ancak kasada senin kullanım hatan yoksa ve cihazının garantisi devam ediyorsa o zaman kasa ücretsiz garantiden değişir. Tabi kasa senin istediğin renk olarak değişmez. Aynı renk kapaktan takılır. Önemli bir noktaya daha deyineyim. Eğer cihazının üzerindeki kasa orjinal değilse yani yan sanayiyse o zaman cihaza yetkisiz müdahale verilir. ve kasa sadece ücretli değişir. İyi günler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İStediğin Renge Yaparlar. Bu Sana 60 YTl CİVARINA patlar.

enfection_ercü

Üye
orjinal kapak 50 dolar die duydum doğrumu acaba

schumici

schumici

Üye
yaklaşık olarak o civarlarda:oke:

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar renk farkı olur mu yani ilk aldıgım gün gibi sıfır gbi olru mu temiz bir şekilde sorunsuz

schumici

schumici

Üye
olur tabi ki en nihayetinde 0 kasa takıyosun tabiki ilk aldığın günkü gibi görünür:oke:

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
olur tabi ki en nihayetinde 0 kasa takıyosun tabiki ilk aldığın günkü gibi görünür:oke:
Teşekürlerrrr bu arada telimin ses açma tuşu bozuldu açma kısma çalışıyor mp3de açma çalışmıyor garantiye götürcem yaprlar dmi teşekürler tüm arkdşlra yorumlr için:bann::bann::bann::bann::oke::oke::oke:

schumici

schumici

Üye
garantin sürdüğü sürece her türlü sorunu çözmek zorundalar sen hiç merak etme:oke:

evcili61

evcili61

Üye
kardeş sen ne yaptın telefonun anasını ........

28.budur

Üye
ben değiştirdim arkadaşım komple kasa 30 ytl verdim aynı aldığım gibi ilk 3 ay oldu ve tuş takımında ne silinme nede bişey tek sorun garanti kapsamından çıktı

konyalı galip

Üye
bak kardeş bende telefonun kasasının rengini değiştirdim kırmızı-beyaz için 25 ytl verdim orjinal dedi adam.baya güzel oldu.ha birde ses açma tuşu benimde kırıldı tamirciye götürdüm bu yapılmaz dedi bende kulaklıkla açıyorum sesini.

yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
yaparlar...
joistik 30 ytl
tuş takımının içine değiştirme 30 ytl
ekran 60 ytl
kasa değiştirmek 70 ytl (istediğiniz renk sçeneği)
yan sanayi kapak 8ytl
(aklıma espiri geldi hemen yapıorum)bu siteye mesaj yazmak paha biçilemez.

hamza416

hamza416

Üye
klxc ben bi ara n73 kasasını ön kapağını değiştirdim tam 80 lira üxrete patlamıştı nokia clup tan değiştirdim unutma kapak değiştirceksen nokia clup uğramanı tavsiye ederim %100 orjinal nokia kapakları

king_55_55

Üye
kapak deişimi 30 tl bugün sordum bnmde düşürme sonuucu kırıldı..

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
teşkrler bilgleriniz için sağ olun var olun dostlarım!!!

Tekyön

Tekyön

Üye
ben yaptırdım 35 lira kasa kapak tuş takımı hepsi siyah oldu :coold:

Üst Alt