n73 için swf duvar kağıdı yapılabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

maxiser

maxiser

Üye
    Konu Sahibi
n73 için swf duvar kağıdı yapılabilir mi?
Slm arkadaşlar telefonum n73 swf flash dosyasını duvar kağıdı yapmak istiyorum.Bana yardımcı olur musunuz?Şimdiden teşekkürderim.

• Beğen
Tepkiler: filler, ULTIMATE93, elnino757 ve 1 kişi daha

turko9999

turko9999

Üye
ewt yapılır

mbjk

Üye
pardonda nasıl oluyo

mc_prodator

Üye
yapılır n73 de sorun olmaz ama programını bulamadım :S deli oldum online tema yapma sitesi ownskinde süper yapılıo ama kredi kartı 2 euro download edilio o programı arıorum bende

syber

syber

Üye
dostum programı temayla birlikte geliyo ownskin animator diye bi program tabi kendi bulduğun ekran koruyucusunu kullanmak için de dosya yoneticisi programa ihtiyacın war bu ikisini bulduktan sonra kullanmak istediğin flash ekran koruyucusunu telefon hafızasındaki ownskin klasorunun içine atacaksın

pckolok

Üye
BUYURUN ARKADAŞLAR
BULDUM SONUNDA PROGRAMI
OWN SKİN ANİMATOR artı bir ekran koruyucu
her turlu soruyu sorabilirsiniz program hakkında
buyurun burdan

blackface

blackface

Üye
Evet Own Skin in programla ekrana koyulabilior fakat o animatör tümüyle uyumlu olmayabilir bunun için Zedge.net ten telefonunuza uygun animasyon yazan bi tema yı indirin Own skin animatör dahili olarak gelior.(N78 de Basıma gelmişti biliyorum :D)

murat45_23

Üye
arkadasım nokia n73 u ilk cıktıgında aldım yaklasık 3 seneden berı ekran koruyucu arıyorum ama bi turlu bulamadım verdıgın lınkte bir sorun var heral arkadasım

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
bende merak ediyom

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Ownskinin bazı temalarında gelen program sayesinde yapılabiliyor.

elnino757

elnino757

Üye
bide link ölü olmasa süper olck ha :D:D

DY125-36@

Üye
yaa bende cok merak ediyorum öyle bir program varmıdır aceba bende swf dosyalarını duvar kağıdı yapmak ıstıyorum ekran koruyucu değil yardım edecek kimse yokmu

revenGe qu3rra

revenGe qu3rra

Üye
kardeş sen OWNSKİN sitesinden bir tane tema indir onu yükle onunla beraber ownskin programı otomatik yükleniyo.ordan flash seçip uygula.

derbeder0307

Üye
Arkadaşlar benim bildiğim swf dosyalarini OWNSKİN ANİMATOR programi DUVAR KAĞIDI yapamıyor SADECE EKRAN KORUYUCU OLARAK ayarlayabiliyosunuz...

bladerunner41

Üye
own sitesinden indirdim 3 tane animatör gelmedi

one__zero

Üye
bıtane eklesende faydalansaydık hanı nasıl olurdu :)))

Üst Alt