N70 , N72 N90 Tam Ekran Resim Çekme Uygulaması (Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

firegenius

Üye
    Konu Sahibi
N70 , N72 N90 Tam Ekran Resim Çekme Uygulaması (Türkçe)
Merhaba.
Ben de açıkçası bir N70 kullanıcısı olarak OS9 lardaki tam ekran resim çekmeyi beğendim. Tam ekran resim çekmek gerçekten oldukça eğlenceli.

Bu yüzden size yani geliştirdiğim uygulamanın Beta sürümünü tanıtıyorum.

Uygulamayı Pyhton ile yazdığım için öncelikle Pyhton'un kurulması gerekebilir. Programın yükleme sayfasından Pyhton'un son sürümünü indirebilirsiniz.

Özellikleri:
N70, N72 ve N90 cep telefonları için geliştirilmiş tam ekran fotoğraf çekme programı.
Çekilen fotoğraflarda kalite kaybı yoktur.
71x dijital zoom üstelik normal kamera uygulamasından farklı olarak 71x zoomda bile 2 MP fotoğraflar çekebilirsiniz.
Kırmızı göz giderme modu (Normal kamera uygulamasında bulunmuyor)
Gece modu
Flaşı daha iyi kullanabilme. Flaş seçeneğini menüden Zorunlu haline getirdiğinizde en parlak ışığı saçar.
1600x1200 (2 MP) , 1024x768, 800x600 ve 640x480 çözünürlüklerinde fotoğraf çekebilme yeteneği
Otomatik, Gün Işığı, Bulutlu, Florasan, Tungsten beyaz dengesi seçenekleri
Flaş Modları (Otomatik, Zorunlu, Kapalı)
Zamanlayıcı
Herhangi bir anda fotoğraf çekim ekranını dondurabilme

NOT: Henüz N90'da deneyemedim ancak N70 ve N72'de çalışıyor.

İndirmek için aşağıda eklentilerden çekebilirsiniz yada websitesinden çekebilirsiniz.

NOT: Son zamanlarda yaşadığım üzücü problemler nedeniyle lütfen programı kendi sunucunuz, forumunuza ya da başka forumlara ek dosya olarak yüklemeyin ve RapidShare gibi paylaşım sitelerinde paylaşmayın. Uygulamayı yüklemek için yukarıdaki linki kullanın. Bu şartla bu mesajı değiştirmemek koşuluyla forum ve bloglarınıza kopyalayabilirsiniz.

Uygulamanın son sürümünü her zaman yukarıdaki adresten bulabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederim. Sizin ilginiz sayesinde Türkçe cep telefonu ve bilgisayar programlarının artacağına inanıyorum.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: umutunlu, cebimci, VEBAL ve 37 diğerleri

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Bendeki 6600 çalışmaz bu eline sağlık yinede teşekkürler...:oke:

klemenson_63

Üye
N70 te denedim çalışıyor,ama dezavantajı su ki bu programa girip foto çekiyorsun, N70 telin sürgülü kapagını acıp direk foto cekme gibi güzel bi özelligini kullanamıyorsun

firegenius

Üye
    Konu Sahibi
N70 te denedim çalışıyor,ama dezavantajı su ki bu programa girip foto çekiyorsun, N70 telin sürgülü kapagını acıp direk foto cekme gibi güzel bi özelligini kullanamıyorsun

Maalesef o konuda yapabilecek bir şey yok.

fazo

fazo

Üye
teşekkürler n70 de çalıştı güzel paylaşım

leiche

leiche

Emekli Yönetici
7610 :(

huseyin_tat

huseyin_tat

Üye
arkadaşlar n70te görüntü daha yakın oluyo.normal kameraya göre sanki zoom yapmış gibi oluyor görüntü

TKAR

Üye
emeğe sağlık ama sağlıklı çalışmıyor.resim çekerken tuşlar dahi çalışmıyor.ekranda simgeler yok.inşllh gelişmiş versiyonu çıkar.yada satıp n73 alıcaz başka çaresi yok :oke:

caer

Üye
gerçekten çok güzel bir program ama çok eksiği var kısa yol tuşları gibi mesala

yunus_gs

Üye
ellerine sağlık ...

ramazan12345

ramazan12345

Kapalı Hesap
paylaşım için teşekkürler...

e_memet88

e_memet88

Üye
usta iyi güzelde diğer arkadaşlarda değinmiş
bende de tuşlar çalışmıyor seçenek> çek dediğin zaman çekiyor.
o da görüntünün kaymasına sebep olabiliyor, ekranı göremediğimiz için
ama yinede ellerine ve emeğine sağlık

Saygılar.........

daywolkr

Üye
tebrik ediyorum kardeş çok güzel bir program arkadaşlar emeğe saygı gösterin lütfen

thomas1925

thomas1925

Üye
çok güzel bir program ellerine sağlık

freecell

Üye
teşekkürler kardesim

gabat

Üye
çok güzelmiş bende deniycemm

djorhanmix

Üye
kısa yollar da olsa çok manyak bi pro olucak ve ellerine sağlık

canner1903

Üye
n72ye önce phytonu yükledim daha sonra tam ekrankamerayı yüklemeya çalıştım fakat uyarı geldi uygulama yöneticisi bu dosyanın biçimini desteklemiyor diye ne yapamam gerek ?

Üst Alt