N70 Her mp3 ü açmıyor yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
    Konu Sahibi
N70 Her mp3 ü açmıyor yardım..
arkadaşlar 150 tane fln mp3 attım pcden n70 bazılarını açmıyor bazılarının açıyor.ne yaPMAM lazım.zil seslerinden şarkının üstüne geldiğimdede desteklenmeyen biçim diyor.hard format attım sonuç yine aynı hafıza kartını biçimlendirdim aynı sonuc ne yapmam lazım yardım edin.kafasına göre mp3leri açıyor. mesela 30 tane mp3ün 15 tanesini fln açar bazılarını tanımıyor.:(

--------------- Ekleme ---------------

yokmu yardım eden..

beyler yardımmm

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Açmadığı mp3 ün uzantısını kontrol et ogg aac falan olabilir.n70 sadece mp3 uzantısını çalar.ama ekstra programla açabilirsin.

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
    Konu Sahibi
açmıyor mp3 olduğundan adım gibi eminim.ya neden açmaz ama

yardımmmmmmmmmmmmmmmmmm

By Ali

By Ali

Üye
sen bir yeni player koy telefonuna hepsi acacakdir
:)

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
    Konu Sahibi
valla açmıyo power mp3 bile açmıyo bazılarını sebebi ne bunun.telefona yeni sistem yükledim sıfırdan ama fayda yok

bu nasıl site kimse yardım etmiyor napsam acaba ya:S

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
    Konu Sahibi
uppppppppppppppppppp

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bazı çeviriciler tarafından oluşturulan .mp3 uzantılı sesler içine tanımlanamayan codec v.b atarak okunamaz hale getirilirler(mesela total video converter ile oluşturulan .mp3 ler) normal bilgisayarlarda media player bunu algılayıp çözerken telefon mp3 player vb. gibi cihazlar bunu algılayıp çözemeye bilirler.okumayan şarkıları internetten yeniden indir.bu arada internetten indirirkende çalışıp çalışmadıgını kontrol et.bazen bozuk olabiliyor

sublieutenant

sublieutenant

Üye
açmıyor mp3 olduğundan adım gibi eminim.ya neden açmaz ama

nasıl yani eminsin? yaa iç yapısı ogg de uzantısı mp3 olarak değişmiş ise? yaa açılımı 32kbps den küçük veya 256 kbps den büyük ise? gerçi tag özelliği olmasada çalıyor ama yaa taglar ı yalnış düzenlenmiş ise? bunlara cvp ver yardım edelim....:ehe

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bazı attığım mp3lerde karta karşısında süresini göstermiyo o göstermediği mp3leri açmıyo.ama başka tel açıyo nasıl iş

sublieutenant

sublieutenant

Üye
demekki uzantısı mp3 değil, ya da tag özelliğinde problem vardır...

asedme

asedme

Üye
n70 versityonun nedir? versiyonunu söyle aynı sorun bendede olmuştu versiyon sorunumu halletti

aa-tolga

aa-tolga

Üye
N70 RM 84 kullanır.son yazılımı N70 RM 84 v13.0_sw_5.0737.3.0.1 v13

MenzeLLeZi

MenzeLLeZi

Üye
    Konu Sahibi
30.01.2007 versiyon benim

emre1607

emre1607

Üye
isminde & % ^ gibi isaretler varsada acmayabilir

subaruevo

Üye
bendede n70 war bndede açmıyo bazı müzikleri ama bnde hafıza yetersiz yazıyo bakıyom hafızaya 500 kb felan yazıyo banada yardım:)

jackalx_06

jackalx_06

Üye
arkadaşlar daha önceden n70 kullandım bende aynı sorun olduğunda mp3 lerin isimlerini değiştiriyordum oluyordu. bir dene istersen. ama kısa bir isim ver. sonucu yazarsan iyi olur.

almus60

almus60

Üye
bendede aynı soorun var.çok güzel programlar buldum fakat tele kuramıyorum.dosya desteklenmiyor felan yazıyor. sadece jar dosyaları açıp kuruyo.tavsiyelerinizi bekliyorum.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt