N100 oyun program falan nasıl yüklerim

Sponsorlu Bağlantılar

amon35

amon35

Üye
    Konu Sahibi
N100 oyun program falan nasıl yüklerim
arkadaşlar yeni N100 aldım buna nasıl oyun program yüklerim yardım lütfen.

• Beğen
Tepkiler: navas47

schumici

schumici

Üye
dostum bence yazık etmişsin parana. o orjinal nokia değilki

amon35

amon35

Üye
    Konu Sahibi
yani ama 200 ytlye ne alabilirdim ki?

schumici

schumici

Üye
yani ama 200 ytlye ne alabilirdim ki?

dostum sende kendine göre haklısın en nihayetinde o paraya o özellikleri bulamazsın. ancak telefon 6 ay sonra elinde patlar düzgün çalışmaz paran çöpe gider. bak mesela samsung m620yi düşünebilirdin. ama yinede hayırlı olsun sorunsuz problemsiz güle güle kullan inşallah:oke:

amon35

amon35

Üye
    Konu Sahibi
sağol

--------------- Ekleme ---------------

arkdaşlar n100 ne tür video yükleyebilirim birde video büyüklüğü nasıl olması 320x240 gibi ne olabilir?

murat_sago

murat_sago

Üye
Bluetooth'la Program Falan Atabilirsin Babam Dün N100 Aldı 210 YTL ye Nokia Bayisinden Aldı Telefonu Denedim Oldu

yusuf1985

Üye
arkadaslar n100 için bende oyun var
fakat gerekli exsimleri bulmamız gerekiyo nes uzantılı oyun destekliyor

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Diğer telefonlar bölümünde bulabilirsen bulursun ancak.

panzehir2

panzehir2

Üye
arkadasım n100 e oyun program yuklenıyor tek yapman gereken çin pc suite programı bılgısayarına ındırmek ve n100 için usb kablosu almak 2.cisi ise n100 uyumlu oyunlar bulmak n100 .nes formatlı oyunlar desteklıyor olmalı o programla oyun ve programlar atabılırsın hadi kolay gelsınnnnn

--------------- Ekleme ---------------

n100 mgv.avi formatlı videoları desteklıyor video çevirici ındırerek vıdeoları .avi formatına çevirip izleyebılırsınız

panzehir2

panzehir2

Üye
N100 ICIN DUVAR KAĞIDI TEK YAPMANIZ TELEFONA ATIP DUVAR KAĞIDI YAP DEMENIZ SÜPER BİR GORUNUTU ALUYOR

cagdas502

Üye
gardaş bende n100 aldım ve süper bişi uzun zamanda kullanıyorum hiç bi sorun yok için rahat olsun her parçasıda bulunuyor elinde patlamaz için rahat olsun ben 2.el aldım bide 9 ay oldu hiç sorun yok 90 tl ye aldım hayırlı olsun

hakann233

Üye
240x192 kardeş video boyutu budur eger video çevirme programın yoksa şu program tercihimdir hem kısa sürede hem de net oluyor.programın ismine gelince Any Video Converter

Üst Alt