N-Gage uzantılı oyunları Patch ve Un-Patch siz oynamak için N-Gage N-Gage 1.10 Build 1318

Sponsorlu Bağlantılar

apexible

Üye
çok teşekkürler emeğine sağlık. n85 ime sorunsuz yükledim ve bounce oyunuyla deneme yaptım sonuç mükemmel =)) yanlız oyunun deneme oldugunu söylüyor oyundan cıkarken biyerlerde pass.sis die bişey okumuştum onu da mı yüklemem gerek bilemedim :\

lhanetli

Üye
bu uygulama c5-00 telefonunda açılırmı?

Sahilyıldızı08

Sahilyıldızı08

Üye
teşekkürler

snltnc

snltnc

Üye
selam arkadaşlar ben ngage sitesinden oyun satın aldım pcde duruyor ama tele nasıl yükleyeceğimizi bulamadık

angmar55

angmar55

Üye
çok güzel,!! paylaşımın için teşekkürler.!!ama lakin benim n73 ilk başlarda oyunları sorunsuz açıyordu.mesela (creatures of the deep)bu oyunu sorunsuz bir ekilde açıp oynuyordum.!!sonra (the one dövüş oyunu) belli bir zaman sonra bu oyunları açarken (
close some applications and rety starting the game (error-1000002) ) HATASI ALIYORUM.!! BUNUN SEBEBİ NEDİR ACABA?yardımcı olursanız çok memnun olurum.!!

babily

Üye
kardesler 5230 da sertifika hatası veriyo bu ne yapabilirim?

kerten_kelebek

Üye
teşekkürler deneyecem 1,40 yapamadım dosya bozuk silinsin mi diodu bi bunu deneyim bakalım

--------------- Ekleme ---------------

gene aynı hatayı verdi bir türlü yükleyemedim şu en gageyi

wildtiger223

wildtiger223

Üye
tesekkurler n79 ıcın olursa

kacacaca

Üye
emeğine sağlık kardeş

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

#Nokia-Ma$TeR

Üye
bunu e51'de oynama imkanım varmı cevap verirseniz sevinirim...

triad

Üye
linkler ölü yardım lütfen.

lafata

lafata

Üye
teşekkürler n73 te çalıştı. one falan açamadım ama olsun

letterkan35

letterkan35

Üye
linkler silinmiş kardeş bi kontrol etsen şimdiden teşekkürler:nono:

oguzhan_n73

oguzhan_n73

Üye
Arkadaşlar E65'de kuruldu çalıştı ama oyunları açarken KERN EXEC -3 hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz?

mamat61

Üye
n73 te dosya bozuk diyo

Üst Alt