N-gage Pathway To Glory Ikusa Island

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mihirakula

mihirakula

Üye
    Konu Sahibi
N-gage Pathway To Glory Ikusa Island
Megaupload:

Rapidshare:

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(mihirakula &#064; Nov 25 2005, 06&#58;47 PM) [post=214800]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Megaupload:

Rapidshare:

[/b][/quote]
perfect bi oyun ama sadece ngage de çalışır
ben bitirdim bile
sağol mahirakula.

jackjack

jackjack

Üye
emeklerine sağlık dostum mega uplodaadan verdiğin çok iyi olmuş Allah razı olsun

alpole

Üye
6630 da çalışmıyo mu yani:(

madmann

madmann

Üye
nasıl çalışmıyor yaw ben taş gibi oynuyorum hatta üzerine mp3 çalıyorum kulaklıkla

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Nov 30 2005, 07&#58;59 PM) [post=218319]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
nas&#305;l çal&#305;&#351;m&#305;yor yaw ben ta&#351; gibi oynuyorum hatta üzerine mp3 çal&#305;yorum kulakl&#305;kla
[/b][/quote]
sen yapars&#305;n karde&#351;.&#33;

madmann

madmann

Üye
wallahi açıkcası şöle bi durum war hemen insanı yalancı yerine koyma
ben ilk çıkan parth way die okudum ki yanlış okumuşum ama bu arada çalışmaz denilen oyunlarında çalıştığı oluyor ki sen hemen insanı suçluyorsun yazdığım cevabı silmek bigi bi özelliğim olsaydı yapardım ok &#33; cnm kardeşim hemen havalanma bi ngagen var diye
bu arada sen nasıl böyle kesin konuşuyorsun teknik servis filan mısın elinden 1000 tane günde telefon mu geçiyor ona göre bizde muhatap olduğumuz insanı bilelim

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 1 2005, 01&#58;32 AM) [post=218658]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
wallahi aç&#305;kcas&#305; &#351;öle bi durum war hemen insan&#305; yalanc&#305; yerine koyma
ben ilk ç&#305;kan parth way die okudum ki yanl&#305;&#351; okumu&#351;um ama bu arada çal&#305;&#351;maz denilen oyunlar&#305;nda çal&#305;&#351;t&#305;&#287;&#305; oluyor ki sen hemen insan&#305; suçluyorsun yazd&#305;&#287;&#305;m cevab&#305; silmek bigi bi özelli&#287;im olsayd&#305; yapard&#305;m ok &#33; cnm karde&#351;im hemen havalanma bi ngagen var diye
bu arada sen nas&#305;l böyle kesin konu&#351;uyorsun teknik servis filan m&#305;s&#305;n elinden 1000 tane günde telefon mu geçiyor ona göre bizde muhatap oldu&#287;umuz insan&#305; bilelim
[/b][/quote]
ngage m var diye havalanm&#305;yorum yanl&#305;&#351; dü&#351;ünüyorsun

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Nov 30 2005, 07&#58;59 PM) [post=218319]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
nas&#305;l çal&#305;&#351;m&#305;yor yaw ben ta&#351; gibi oynuyorum hatta üzerine mp3 çal&#305;yorum kulakl&#305;kla
[/b][/quote]

h&#305;mm hay&#305;r oynayamazs&#305;n

1.bi yandan oyun oynarken bi yanda mp3 calamazs&#305;n cunku oyun oynarken mp3 calar ac&#305;lmaz mp3 calar ac&#305;kkende oyunlar&#305; goremezs&#305;n cunku haf&#305;za kart&#305; kullan&#305;l&#305;yo olur

2.6630 en az n-gage oyunu acan oyunlardan bi tanesi ve bu oyunu acmas&#305; nerdeyse imkansiz
bilmem anlatabildimmi

madmann

madmann

Üye
bekleyin.....

madmann

madmann

Üye

inşallah bişey söylememe gerek yoktur

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ilginç...açıomuş harbiden demek,sözümü geri aldım...pardon

chawush

Üye
Valla ben ne diyeceğimi şaşırdım kardeş.&#33;
çok telefonda denedim olmadı. o yüzden bunları yazdım ve yazdıklarımı editledim

bu arada madem bunları yayınladın şöyle bişey istesem senden ama yanlış anlama
başka bi telefonla senin 6630 un videosunu çeksen
şöyleki menüye girecen oyunun icon una geleceksin oyunu açacaksın ve oyuna gireceksin
lütfen yanlış anlama.&#33;&#33;&#33; sadece tam tatmin olmak istiyorum
bu arada arenaya giriormu bari.&#33;

anlayışla karşılaman dileğiyle.&#33;

madmann

madmann

Üye
öenmli değilde böyle suçlama insanı.. tamm video ya alırım yarın şimdi uykum var arenayı denemedim ama bi ara bi oyunda bt ye girince yetersiz bellek diyordu belki bunda da öle der
bu arada o oyunda can paketini silahı filan değiş tokuş yapılıyormu veya ölen askerlerin eşyaları alınıyor mu?

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 2 2005, 01&#58;37 AM) [post=219488]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
öenmli değilde böyle suçlama insanı.. tamm video ya alırım yarın şimdi uykum var arenayı denemedim ama bi ara bi oyunda bt ye girince yetersiz bellek diyordu belki bunda da öle der
bu arada o oyunda can paketini silahı filan değiş tokuş yapılıyormu veya ölen askerlerin eşyaları alınıyor mu?
[/b][/quote]
yetersiz bellek demesinin sebebi [eğer arenaya girerken derse] arena patch inin yüklü olmamasından kaynaklanabilir
çünkü bu oyunun arenası sonradan cr.acklenmişti.&#33;
can paketi silah değiş tokuşu falan olmuyor ama hakikaten sağlam bi oyun hele arenası çok zevkli.
bu arada video yu eklersen

xrz

Üye
arkadaşlar bu mp3 meselesi sadece n-gage de öyle diğerlerinde galeri içinde bulunuyor ve direkt çalışıyor. 2 saate bi mp3 çalışıyo bu da işlemcisinden kaynaklanıyor eskiden n-gage de karizma çizdiren nokia 7610 da ve 6670 de ses çıkşını stereo değil mono yaptı( mp3 ün hızlı başlaması için ) 6630 la işlemciyi 2 katına çıkarttı ve seside stereo yaptı
ARKADAŞ DOĞRU SÖYLÜYO TATMİN OLMAYA GEREK YOK BU Bİ GERÇEK

madmann

madmann

Üye
&#351;imdi sen mp3 ü çald&#305;ktan sonra adam&#305; niye oynatmad&#305;n dersin )

video bu

mtolgacengiz

Üye
arkadaşlar selam bakın siz bu adreseri nasıl indiriyorsunuz.yani oyunları.ben sizin verdiğiniz linklere giriyorum ama indirecek kısımları bulamıyorum.sebeb sanırım ingilizcem olmaması.bi daha ki sefere şu yolladıklarınızda dahil olmak şartıyla neler yapacağımızı tam olarak yazarsanız indirirken çok sevinirim.oyunlar süper çünkü...mesajlarınızı bekliyorum

mihirakula

mihirakula

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Megaupload&#39;da açılan sayfada sağ üst köşede bir zaman sayacı var&#33; O sıfır olmadan önce üzerine pop-up küçük bir pencere açılıyor&#33; Onu kapayarak altındaki linkten yükleme yapabilirsin&#33;

Rapidshare&#39;de de açılan sayfanın alt kısmındaki "Free" butonuna tıklıyorsun&#33; Açılan yeni sayfada da altta bir geri sayım sayacı var&#33; O bitince yüklemeyi aynı yerdeki koyu renkli dosya adına tıklayarak yapabilirsin&#33;..

* Bu arada belirtmeliyim ki Rapidshare, Megaupload&#39;a nispeten daha hızlıdır&#33; Ancak bir saatlik zaman zarfında indirebileceğin dosya transferin belirli bir MB&#39;la, kotayla sınırlandırılmış pozisyonda&#33;.. Onu da engellemek için kotan dolduğu zaman modemini kapaman ve Internet Explorer&#39;da internet seçeneklerinden tanımlama bilgilerini yani cookielerini silmen ve modemini tekrar açarak nete bağlanman yeterli olacaktır&#33;..

Saygılar&#33;..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Teşekkürler şu benim yeni n-gage i bi test edelim bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt