N-gage Pathway To Glory Ikusa Island

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

achilles_kenan

Üye
abi nası yaptıına dair bi bilgi yazabilir misin walla helal olsun + arkadaki geometri soruları da dikkatimi çekti

madmann

madmann

Üye
ya bişi yapmadım ben ilk symbian kullanıcılarından olduğum için (7650,3650,3660,7610,3230,6600,6630) (övünmüyorum) o tür bi sistemin neye nasıl tepki vereceğini ve az çok ne halt yiyeceğini biliyorum deneyim gibi

bak çok basit
c ye(telefon belleği) fazla bişey yüklemiycen ve system in içindeki libs ve programs gibi klasörleri doldurma özellikle exe li programlar genelde çok hafıza yiyor
hafıza kartında
gene aynı şekilde gereksiz hiç bişey kurma zaten elinmizde ki tel 6630 fazla bişey gerektirmiyor yani telefonu mındar etme foto mak prog muş ses prog muş cart curt salla onları ama hiç olmayacak die bişey de yok istersen ben sana kendi libs ve programs klasörlerimi göndereyim onları direkt atarsın tele zaten sonra apps yi attın mı kendisi çalışıyor ama memory monitor gibi bi progla ram belleğin durumunu ölçmeni tavsiye ederim arada bi sıkıştırırsın benm normalde 8,5mb ram oluyor sıkışrırınca 9mb ye çıkıyor bazen ki 256lık kartımın 3mb si boş

yani kurcala bulursun
dene dene dene önemli şeylerini bi yere yedeğini al rehber msj filan
sonra dene en fazla tel göçer ondada sisteme reset atarsın olur biter (* 3 yes açamaya bas tel kapalıyken)

achilles_kenan

Üye
eyw saol ama ben de eski n-gage kullanıcıysm yanı cr*ck falan biliorum denedim olmadı... msn i mi weriim lütfen yardımcı olur musun
[email protected]
bekliorum

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ewt yaf 6630da zordur diodum (bunları sölerken telefona çamur attıgımı falan zannetme bilen bilir 6630 hastasıyımdır ben )hani hiçbişe olmassa renk problem cıkarır diodum ama açmış

achilles_kenan

Üye
eet ben şimdi tekrar kurdum ama nedense açılmadı...madmann
eer bana libs ve program dosyalarını yollarsan çok sewinirim

madmann

madmann

Üye
ama unutmayın ki versiyon farklarından olabilir

achilles_kenan

Üye
v 4.03.38 benim senin ki ne??

madmann

madmann

Üye
aynısı

achilles_kenan

Üye
msn e ekleyebilir misin beni.. şu olayı çözelim bieh abi!!
ptg yi çok istiorum çünkü n-gagemin ekranı kırılmadan önce ptg de bayaa bi kariyer yapmıştım...

achilles_kenan

Üye
msn e ekleyebilir misin beni.. şu olayı çözelim bieh abi!!
ptg yi çok istiorum çünkü n-gagemin ekranı kırılmadan önce ptg de bayaa bi kariyer yapmıştım...

madmann

madmann

Üye
<---- bu libs im

<---- buda programs

bunları direkt olarak system in içine atın apps ye filan değil

bu arada yan etkileri olabilir mesela ben fifa oynaya mıyorum şuanda açınca tel reset atıyor

achilles_kenan

Üye
msn e ekleyebilir misin beni.. şu olayı çözelim bieh abi&#33;&#33;

madmann

madmann

Üye
bu arada bende çal&#305;&#351;an eski versiyonu

ona göre
yani ba&#351;l&#305;kta yazan de&#287;il

achilles_kenan

Üye
hmm peki o hangi versiyon du??

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(achilles_kenan &#064; Dec 3 2005, 02&#58;31 PM) [post=220841]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hmm peki o hangi versiyon du??
[/b][/quote]
olm ne versiyonu.
ilk PTG çalışıyormuş
ikusa deil.&#33; onu demek istiyor

achilles_kenan

Üye
ben de çalışmıo o yüzden.... ilk ptg de çalışmıo genelde&#33;&#33;

fatih findik

Üye
teşekkürler

yakup_

Üye
bana save dosyasını bulabılırmısın

delrico

delrico

Emekli Yönetici
saol

eroyeren

eroyeren

Üye
kardeş cok saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt