n 95 ful arşiv+ nes youları ve n gage oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

serverunistall

serverunistall

Üye
    Konu Sahibi
içerisinde ne yokki türkçe son versiyondan n gage oyunlarına nes emilatörden nes oyunlarına nes emilatörö 6600+6630 benzeri telefonlarda işte link
:
 


Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
6630 için mi N95 için mi ?
İkisi birbirinden farklı sistemler içerir.
 

korhan06

Üye
selamlar maxsi cepliler hergününüz çok iyi paranız vs çok olsun
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt