My Nokia'ya üye olamıyorum (Nokia Club)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Progressivity

Progressivity

Üye
    Konu Sahibi
My Nokia'ya üye olamıyorum (Nokia Club)
Nokia Club a üye olmak istedim fakat seri numarasını hatalı diyor

Bu seri numarası geçerli değildir. Lütfen cep telefonunuzun seri numarasını kontrol edip tekrar deneyiniz.

ama telefonum orjinal garantili faturalı telefondur seri numarasını OPDA adlı sertifika alma sitesine vermiştim acaba ordan mı bi falso yaptılar die düşünüyorum ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ilk defa duyuyorum..olabilir Mümin..ama garantili ve faturalıysa sorun çıkmaz..imei.tk dan kontrol ettin mi?

Progressivity

Progressivity

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam ordan bakayım bi o zaman bilmiyordum o siteyi

--------------- Ekleme ---------------

Durum
IMEI NUMARASI KAYITLI Kaynak: İthalat yoluyla kaydedilen IMEI Sorgulama Tarihi: 10.01.2010 IMEI numarası kayıtlı olup, herhangi bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Bu sorgulama bilgilendirme amaçlıdır, kesinleşmiş kayıt anlamına gelmemekte olup ispat hukuku açısından geçerliliği bulunmamaktadır.

Marka Model Bilgisi Ūretici: Nokia Corporation - Pazar adı: 5800d-1

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
eee Nokia Club'da hata var o zaman..

Progressivity

Progressivity

Üye
    Konu Sahibi
umarım dediğiniz gibidir hocam artık olmuyorsa da olmuyor ne yapalım çok teşekkür ettim hocam :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
birşey değil..arasıra bende sorun yaşıyordum girişte ama bu kadarını ilk defa gördüm..

gilgames33

Üye
aynı sorunu ben de yaşadım sanırım sitenin kendinden kaynaklı

Progressivity

Progressivity

Üye
    Konu Sahibi
büyük ihtimalle çünkü imei numaramın yanlış olması gibi bi ihtimal yok

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
benimde tam tersi sorunum var arkadaşlar...dün,v40 kendim ovi üzerinden tele attım.sonradan işlem kaydından baktım 533'lü bir numaraya ''my nokia'' adı altında kısa msj yolluyor.tele hard format ve diger formatıda attım sorun halen geçmedi!bir arkdaşın dediği üzere: ''Menü > Uygulamalar > My Nokia > Abonelikten Çık'' diye komut veriyorum telefonun bana cevaben verdiği: önceki üyeliğiniz onaylanmadı,lütfen bekleyiniz.ne yapmam gerekiyor ltf yardımcı olunuz.ayrıca bu giden msj ücret karşılıgı hakkında bilgisi olan varmı? (umarım konu alakalı yere açılmıştır ayrıca tel 5800xm)

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
bu ayın sonu itibariyle my nokia bitiyor kaydını ovi ye yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...