My Cat: Rope Cut [Kendi Yapımım] [Zeka Geliştirme Oyunu]

Sponsorlu Bağlantılar

SMKNETWORK

Üye
    Konu Sahibi
My Cat: Rope Cut [Kendi Yapımım] [Zeka Geliştirme Oyunu]
Zeka geliştirmeye yönelik hazırlamış olduğumuz bu oyunu çocuklarınızın oynaması için bulunmaz bir fırsat olarak sunuyoruz. Çabuk karar verme, Toplum içinde davranış, düzgün seçerek konuşma gibi bir çok avantaj sağlamaktadır. Bu oyunu indirmek tamamen ücretsizdir. Oyuna verdiğimiz linkten yada google play markete SMKNETWORK yazarak ulaşabilirsiniz oyunu geliştirmemizde yardımcı olmak içi indirdikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayın.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için teşekkürler konuyu ilgi çekmesi için biraz düzenledim :oke:

SMKNETWORK

Üye
    Konu Sahibi
İlgi ve alakanız için teşekürler.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öncellikle emeklerin için teşekkürler ancak Türkçe bir içerik ve oyun yaparsan bende çok daha iyi olur. Storeda yeterince yabancı oyun var zaten bi de biz yabancı dilde oyun yapmayalım. Bundan sonraki çalışmalarını Türkçe olarak yaparsan daha güzel olur. Oyun içinde türkçe dil seçeneği vardır belki ama ben olsam Türkçeyi dil seçeneği olarak değilde direk oyunun ana dili olarak koyardım. Yine emeğine sağlık başarılarının devamını dilerim. :)

SMKNETWORK

Üye
    Konu Sahibi
Yorumunuz için teşekkür ederiz ancak ne yazık ki türkçe dil seçeneği koyduğumuzda global olarak potansiyeli yakalayamayız şu şekilde olabilir dil seçenekleri arasında türkçe dil eklenebilir bunu not alalım.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yakalarsın kardeşim biz nasıl oyunları ingilizce oynuyoruz onlar da bizim dilimizde oynasınlar ayrıca neden uygulama içi satın alma diye bir saçmalık yaptınız anlamıyorum.

SMKNETWORK

Üye
    Konu Sahibi
Oyunda uygulama içi satın alma mevcut değil sanırım yanlış görmüşsünüz

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Gir bak istersen uygulama içi satın alma yazıyor. Sayfanın en üstünde reklam iceriyor uygulama ici satin alma yaziyor uygulama ici satin alma yoksa onu duzelt bence.

Son düzenleme:

rewaz

Üye
Teşekkürler

SMKNETWORK

Üye
    Konu Sahibi
Teşekür ederiz

Üst Alt