Telefon Tavsiyesi Muzik icin telefon tavsiyesi...

Sponsorlu Bağlantılar

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
Muzik icin telefon tavsiyesi...
Herkese Merhaba
Beyler ben cok muzik dinleyen birisiyim oyuzden aklimda 3 model telefon var.
1- Lg G5 32bit ses (suan G3 kullaniyorum, viper4android ile)
2- Lg V10 32bit ses
3- Htc 10 24bit ses
bu 3 cihaz arasinda kaldim kullananlar var ise kulaklik performansi hakkinda bilgi verebilirmi hangisi daha iyidir. Tesekkurler.

byAndroid

byAndroid

Üye
Htc kendini kanıtlamış bir firma. Yani o yüzden lg den daha iyi olacağını düşünüyorum. Şahsi fikrim bu yönde hiçbirini kullanmadım

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Üçü arasında kalsam htc yi alırdım. Hem yanında verilen kulaklıkta çok methediliyor.
32bit pek önemli değil 24bit gayet muazzam. Hem 32bit medya bulmak çok zor zaten. V10 işlemci tarafında biraz zayıf kalıyor ve pil süresi tatmin etmeyebilir. G5 kaplaması yüzünden plastik hissi veriyor ve modüler yapısı uzun vadede yalama olabilir. Bence htc.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler yorum icin, acikcasi bende oyle dusunuyorum zaten htc uzun zamandir cihazlarinda ses konusunda iyi calismalar yapan bir firma diye duyuyorum bende, en azindan internette arastirdigimda htc on planda lg'ye gore ama yinede kullanan kisilerden gelen yorumlar daha iyi fikir verecektir kanisindayim. Duruma gore gonlum V10'dan yana ama tabiki gelecek yorumlar fikir degisikligine neden olacaktir benim icin. :D
Üçü arasında kalsam htc yi alırdım. Hem yanında verilen kulaklıkta çok methediliyor.
32bit pek önemli değil 24bit gayet muazzam. Hem 32bit medya bulmak çok zor zaten. V10 işlemci tarafında biraz zayıf kalıyor ve pil süresi tatmin etmeyebilir. G5 kaplaması yüzünden plastik hissi veriyor ve modüler yapısı uzun vadede yalama olabilir. Bence htc.
G5 ekstra parca takma olayi cok guzel ama istedigim Hi-Fi aparati siyah oldugu icin biraz itici duruyor cihaz uzerinde. internette ufak bir inceleme vardi orada gordum ve soylendigine gore baska renkleri suan icin mevcut degilmis yani gri bir telefona siyah yada altin rengi bir telefona siyah renk ne kadar yakisir :D tek renk olmasi suan icin biraz geri plana itiyor g5'i ama birde su var g5 icin alacagim hi-fi aparatini herhangi bir cihaza kucuk bir kablo ile baglanti yapabiliyorum. yani g5 sart degil tabi hangi cihazlarla uyumlu bilmem.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
G5 + Hi-Fi eklentisi :)

özellikle flac Müzik dinleyecekseniz

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Htc'nin Amiral Gemisi Telefonlarının Boom Sound'u Çok Güzel

• Beğen
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G5'i daha deneme fırsatım olmadığı için V10 zirvedir diyorum sesleri test eden bir kanal var youtube da ordan inceleyebilirsin.

• Beğen

mesut1979

Üye
slm, ben htc nin ses kalitesinin üzerine birsey tanimam, mükkemel ses kalitesi var.

• Beğen
KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
yorumlariniz icin tesekkur ederim. youtube da v10 ile ilgili olan incelemeye bakmam lazim :D g5 ve htc 10 icin bu tarz bir inceleme suan icin mevcut degil yada ben henuz bulamadim bilemiyorum, olurda denk gelirse paylasirsaniz sevinirim.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Htc one serisi alırsan ister original boomsound olarak kullanırsın
Istersen custom rom harman kardon kullanırsın kulaklık ve hoparlörü n bayram eder :)
Htc one m8 boom sound :):yuru

phasan

phasan

Üye
Sırf muzik dinlerim dersen htc eskiden beri muzik dinlemek bir başka oluyor

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Tabiki HTC kardeşim

furyzer0

furyzer0

Üye
Ses konusunda htc kendini kanıtlamış diye düşünüyorum hiç denemene rağmen

Sent from mTalk using lumia950

0343434

0343434

Üye
Yakın zamanda ZTE Axon 7 adından bir cihaz çıktı ama Türkiye'ye gelir mi bilmiyorum. Fakat ses konusunda aşırı iddialı ve iyi olduğunu belirtmişler. Sizin listenize bakarsak oradan v10 veya htc10'u tercih edebilirsiniz. Tabii fiyat farkı da unutulmamalı ama HTC içinden 200 liralık çok kaliteli bir kulaklık geliyor. İkisi de ses için özel çipsete sahip. İkisi de iyi cihaz ama fiyat sıkıntı olmazsa HTC 10 kulaklık ekstrasıyla alınır bence.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
HTC M8 HARMAN KARDON EDITION üstüne çıkabilen telefon yok

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
NOKIA X2 -00 tuşludur . Çift stereo hoparler . Dahili antenli radyo . Kulaklık olmadan çalışır. 2.el al yedek telefon olarak evde bulunsun. Her türlü soruna yardımcı olmaya çalışırım.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlariniz için teşekkür ederim. Bu yıl sonuna doğru yada yeni yıl başlarında lg V20 çıkacak ve ses konusunda bayağı iddaali geliyor. 32 bit ses çipi ve 4000 mah pil olacakmis, biraz daha bekleyip onu almayı düşünüyorum kontratlı olarak. Ozamana kadar lg g3 ile idare edeceğim :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xmustx

xmustx

Üye
İyi fikir.ben note 3 cihazımda dolby atmos kurarak müthiş bir ses atmosferi yakaladım.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
İyi fikir.ben note 3 cihazımda dolby atmos kurarak müthiş bir ses atmosferi yakaladım.
Dolby atmos samsung'ami özel yoksa G3 cihazıma kurabilirmiyim ?

0343434

0343434

Üye
Yorumlariniz için teşekkür ederim. Bu yıl sonuna doğru yada yeni yıl başlarında lg V20 çıkacak ve ses konusunda bayağı iddaali geliyor. 32 bit ses çipi ve 4000 mah pil olacakmis, biraz daha bekleyip onu almayı düşünüyorum kontratlı olarak. Ozamana kadar lg g3 ile idare edeceğim :)

Şu dönemde telefon almayarak doğru bir karar vermişsiniz.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt