Müzik çalar ile ilgii 2 tane sorum var..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Müzik çalar ile ilgii 2 tane sorum var..
Arkadaşlar 1. sorum ben bluetooth'dan müzik ve resim almıştım o aldığım resimlerden birisi tüm müzik listemin kapağı olmuş çok garip bir şekilde resmi sildiğim halde düzelmedi nasil düzeltebilirim bu durumu ?

2. sorum ise telefondan müzik indirebileceğim bi site veya program var mıdır ? Teşekkürler..

- - - Eklendi - - -

Yok mu arkadaslar bilgisi olan ?

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Google play store da var mi ?

Bi de su albüm sarkilarin resimi olayini halletsek cok iyi olcak :D

messevim

messevim

Üye
Arkadaşlar 1. sorum ben bluetooth'dan müzik ve resim almıştım o aldığım resimlerden birisi tüm müzik listemin kapağı olmuş çok garip bir şekilde resmi sildiğim halde düzelmedi nasil düzeltebilirim bu durumu ?

2. sorum ise telefondan müzik indirebileceğim bi site veya program var mıdır ? Teşekkürler..

- - - Eklendi - - -

Yok mu arkadaslar bilgisi olan ?

virüs le alakası yok. o sorun bende de var. çözüm u basit. bluetooth tan aldığın resim leri başka bir klasör e taşı. resimleri bluetooth klasöru içerisinde bırakma. ama bu dediğim işlem bir sonra ki müzik alışveriş inde bulunduğun zaman için geçerlidir. yani bundan önce albüm kapak resmi olanlara bir çözüm yok. tek çözüm müzikleri silip tekrar karşı taraftan alman.

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
virüs le alakası yok. o sorun bende de var. çözüm u basit. bluetooth tan aldığın resim leri başka bir klasör e taşı. resimleri bluetooth klasöru içerisinde bırakma. ama bu dediğim işlem bir sonra ki müzik alışveriş inde bulunduğun zaman için geçerlidir. yani bundan önce albüm kapak resmi olanlara bir çözüm yok. tek çözüm müzikleri silip tekrar karşı taraftan alman.

Cok tesekkürler :)

hasanistan

hasanistan

Üye
yararlı :)

uguro

uguro

Üye
1. Sorun sanırım cevaplanmış :)

2. Soruna gelince ben aşağıdaki programı kullanıyorum çoğu şarkıları buldum aradığım :) Güzelde bir program

Buda alterbatif bir program yükledim ama kullanmadım :oke: Ama bu programda bağzı şarkıları bulamadığını söyleyenler var ...

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
1. Sorun sanırım cevaplanmış :)

2. Soruna gelince ben aşağıdaki programı kullanıyorum çoğu şarkıları buldum aradığım :) Güzelde bir program

Buda alterbatif bir program yükledim ama kullanmadım :oke: Ama bu programda bağzı şarkıları bulamadığını söyleyenler var ...

Ben genelde Türkçe dinliyorum Türkçe şarkıları buluyor mu ? :)

uguro

uguro

Üye
Ben genelde Türkçe dinliyorum Türkçe şarkıları buluyor mu ? :)

Evet Dostum :oke: Aradığım türkçe şarkıların hepsini buldum :D Hatta sen sorunca denemek için birkaç şarkı daha arattım Ajdar'ı bile buldu assafasdfsadfm :d:
.[/URL]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt