Mutluyum Çünkü...

Sponsorlu Bağlantılar

manyak!

manyak!

Üye
mutluyum çünkü beni mutsuz edecek bissürü şey var ama onlara inat MUTLUYUUUM:)

SelmanTE

SelmanTE

Üye
mutluyum çünkü böyle bi sitenin üyesiyim.
hemde ayın üyesi.. (önümüzdeki ay da güneşin üyesi olacakmışım) ıyyyyyyyyyyk :D:D

prince of hell

prince of hell

Üye
harbiden ıyyk mutluyum çünkü binbaşı oldum inşallah sırada ayı üyesi falan var :P

omayra

Üye
Mutluyum çünkü, babam iyileşmeye başladı, bugün evlilik yıldönümümüz, yorucu bir günün ardından evime geldim ve iki günlük ayrılığın ardından eşime kavuştum. Kedim oynayıp duruyor. daha ne olsunnnn :)

POWER

POWER

Üye
Bugün mawişimle buluştum süperdiiiiiiiiiii :bud:

frantich

frantich

Üye
mutluyum cünkü mutluyum

manyak!

manyak!

Üye
mutluyum çünkü avatar kraliçesi oldum:lol

omayra

Üye
mutluyum çünkü 24 saat süren ağrı krizim geçtiiiii :)

Master_Evil

Master_Evil

Üye
mutluyum çünkü ehliyet sınavını geçmişim

keremerson

keremerson

Üye
dün beşiktaş 2-0 dan çevirdi 3-2 yaptı.. dahada mutlu oldum :):)

omayra

Üye
Mutluyum çünkü, babam oldukça iyi, ayağa kalkıyor ve kendi kendine yetebiliyor :)

Mutluyum çünkü sigarasızlığa alıştım, vücudumu geleceğim için temizliyorum :)

Mutluyum çünkü, kııpppkırmızzııııı çizmelerim, kıpkırmızı çantam, kıpkırmızı cüzdanım var. Kırmızılandım ve çok sevindim ben :) Tocacım, kırmızı cicilerimi bana aldığın için sana çok ama çok teşekkür ederim buradan. :)

Mutluyum çünkü, bu hayata bir kere geliyoruz, ikinci bir şans verildi bana ve eşime. Herkes bu şansı yakalayamayabiliyor. Bu, farkında olan insan için olağanüstü bir fırsat aslında. Yaşayabilmek, yeniden başlayabilmek, farkındalık.... Şükrediyorum Yaratıcıma! Farkındayım, bu nedenle yeni bir ben olacağım.

Mutluyum çünkü, seviyor seviliyorum. Yalnız değilim. Büyük bir şans bu da, kendini bilen insan için. Teşekkür ediyorum bu şansı bana verdiği için Yaratıcıma!

Mutluyum, çünkü kadınım :)

Mutluyum çünkü sağlıklıyım.

Mutluyum çünkü kırmızı çizmelerim var. Hee bunu yazmıştım :D

Mutluyum çünkü afacan bir kedim var. Tatlı, tombalak, yaramaz, akıllı bir bıdıktır zat-ı muhterem :)

Mutluyum çünkü mutluyum işte yaaa!! Güzel günler gelecek, biliyorum mu diyeyim, diliyorum mu... Gelecek ama, hissediyorum diyeyim...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Mutluyum çünkü, babam oldukça iyi, ayağa kalkıyor ve kendi kendine yetebiliyor :)

Mutluyum çünkü sigarasızlığa alıştım, vücudumu geleceğim için temizliyorum :)

Mutluyum çünkü, kııpppkırmızzııııı çizmelerim, kıpkırmızı çantam, kıpkırmızı cüzdanım var. Kırmızılandım ve çok sevindim ben :) Tocacım, kırmızı cicilerimi bana aldığın için sana çok ama çok teşekkür ederim buradan. :)

Mutluyum çünkü, bu hayata bir kere geliyoruz, ikinci bir şans verildi bana ve eşime. Herkes bu şansı yakalayamayabiliyor. Bu, farkında olan insan için olağanüstü bir fırsat aslında. Yaşayabilmek, yeniden başlayabilmek, farkındalık.... Şükrediyorum Yaratıcıma! Farkındayım, bu nedenle yeni bir ben olacağım.

Mutluyum çünkü, seviyor seviliyorum. Yalnız değilim. Büyük bir şans bu da, kendini bilen insan için. Teşekkür ediyorum bu şansı bana verdiği için Yaratıcıma!

Mutluyum, çünkü kadınım :)

Mutluyum çünkü sağlıklıyım.

Mutluyum çünkü kırmızı çizmelerim var. Hee bunu yazmıştım :D

Mutluyum çünkü afacan bir kedim var. Tatlı, tombalak, yaramaz, akıllı bir bıdıktır zat-ı muhterem :)

Mutluyum çünkü mutluyum işte yaaa!! Güzel günler gelecek, biliyorum mu diyeyim, diliyorum mu... Gelecek ama, hissediyorum diyeyim...

Mutluyum çünkü omayra mutlu :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çünkü Evde Tek kalacağım:=) Bundan daha güzel bir mutluluk olamaz benim için.

keremerson

keremerson

Üye

omayra

Üye
Mutluyum çünkü bugün dersim çok güzel geçti, öğrencilerim çok eğlendi ders dinlerken :)

mservank

mservank

Üye
mutluyum çünkü sorunlarımı artık takmıyorum uğraşırsam sorunlarımı çözebliceğime inanıyorum başklarının mutlu olmsaından dolayı mutlu oluyorum

maxiburak

maxiburak

Üye
mutluyum çünkü sewgilimle ayrılıgın eşiğinden döndüm

keremerson

keremerson

Üye
mutluyum çünkü öğrencileri mutlu olunca kendide mutlu olan bi öğretmen tanıdım
;)
Mutluyum çünkü bugün dersim çok güzel geçti, öğrencilerim çok eğlendi ders dinlerken :)

manyak!

manyak!

Üye
mutluyum çünkü siteye döndümm:))

Üst Alt