Müslüman , Hristiyan olursa ? Mutlaka İzleyin !

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
İslamda nedir kanıtı. Hristiyanların sunduğu kanıtlara "bunlar kanıt değil" dersiniz. İslam'ın getirdiği kanıtlar da Hristiyanların getirdiği kanıtların benzeri. Ne fark var arasında?
bak sen bana bir kanıt söyle bende sana bir kanıt söyleyeyim. Yada tartışmak yerine Kuran-ı Kerim in mucizelerini araştır. Yada hiç bir şey söyleme öylece yaşa. İlerde hangisi doğru olduğu belli olur zaten. O zaman birimiz yanarız.

Invoke

Invoke

Üye
iyide tekrar Müslüman olduğu için hristiyanlıkta cehenneme gidicek hep yanılgı bunlar ;)

Hayır değil, ona göre ya da buna göre cehenneme gidilmez. Sadece onlar öyle düşünüyorlar; ama o gün geldiğinde yanıldıklarını görecekler.

Ve ikiside Allah'ın kitabı :hmmm

Ama İncil'in birden fazla çeşiti var. O değişeli çok oluyor... Elbetteki orijinal hali olsaydı ikisi arasında çelişki olmazdı.
":hmmm" Gerçekten düşünüyor musun, Caner?

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Hayır değil, ona göre ya da buna göre cehenneme gidilmez. Sadece onlar öyle düşünüyorlar; ama o gün geldiğinde yanıldıklarını görecekler.

Ama İncil'in birden fazla çeşiti var. O değişeli çok oluyor... Elbetteki orijinal hali olsaydı ikisi arasında çelişki olmazdı.
":hmmm" Gerçekten düşünüyor musun, Caner?
Ben ve herhangi birseyi düşünmek :birak: sadece inançlar için kavga edilmemeli çok örnek var ateist diye öldürülür müslüman diye yahudi diye herkesin İnanci kendine ikisinide Allah göndermiş Hristiyanlar inanmıyor çünkü gelenekleri değişecek Biz müslümanların saygı göstergeleri lazım

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Invoke

Invoke

Üye
Ben ve herhangi birseyi düşünmek :birak: sadece inançlar için kavga edilmemeli çok örnek var ateist diye öldürülür müslüman diye yahudi diye herkesin İnanci kendine ikisinide Allah göndermiş Hristiyanlar inanmıyor çünkü gelenekleri değişecek Biz müslümanların saygı göstergeleri lazım

Zaten benim saygısızlık ettiğim yok ama yanlışa yanlış derim. Gelenekler başkadır, din ve doğrular başkadır.
Düşünüyor musundan kastı mı anladın mı, bilmiyorum ama... Çok iyi bir niyetim vardı, Caner. :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Zaten benim saygısızlık ettiğim yok ama yanlışa yanlış derim. Gelenekler başkadır, din ve doğrular başkadır.
Düşünüyor musundan kastı mı anladın mı, bilmiyorum ama... Çok iyi bir niyetim vardı, Caner. :D
Bilmem anlamadım yeni uyandım başım ağrıyor.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Bence İslam'da bozuldu. Cenneti savunanlar ve insanlara bahşedenler, bu gün Dünya'yı cehenneme çeviriyorlar.
Mısır, Suriye, İran, Cezayir bunlara örnektir.
-------------------
Sakın yalnış anlamayın ben Ateist değilim, Müslüman bireyim. Ancak bana öğretilen ile bu gün İslam'ı savunanlar arasında çok fark var.
Haha müslümana dünya cehennemdir zaten bunu bir kavra önce bunlar imtihan ;)

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
  • Beğen
alyuz41

alyuz41

Üye
Haha müslümana dünya cehennemdir zaten bunu bir kavra önce bunlar imtihan ;)

Kaderimiz baştan çizildi ve ne yapılacağımız belli. Ancak böyle bir kavram var ise Dünya üzerinde İmtihan'da olmamızın mantığı nedir? Kendi kaderimizi kendimiz çizemiyorsak demek ki İmtihanda değiliz?

Müslümanlık, Dünya üzerinde ki en güzel Din. Herşeyin ne kadar akıcı ve ne kadar düzgün işlenmiş olduğunu anlayabiliyoruz. Ancak Müslümanlığı kullanarak insanları Yobazlaştırmaya çalışan insanlara inanıyoruz. İnsanlarımız artık Şeyhulislam, Şifacı hocalar, Muskacı kadınlara inanır oldu. Müslümanlık bu değil.

Ne güzel demiş, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK;
Hala medet umuyorsanız Şıhtan, Şeyhten, Dervişten,
Şifa buluyorsanız Muskadan, Üfürükçüden,
Unutun tüm dediklerim, Yıkın diktiğiniz heykellerimi.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

Üst Alt