Müslüman , Hristiyan olursa ? Mutlaka İzleyin !

Sponsorlu Bağlantılar

Strange

Strange

Üye
    Konu Sahibi
Müslüman , Hristiyan olursa ? Mutlaka İzleyin !
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, muhsin13 ve istersensor

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Şu videonun orjinali mi ?

Krofessional

iyide tekrar Müslüman olduğu için hristiyanlıkta cehenneme gidicek hep yanılgı bunlar ;)

burakkk97

Üye
Ama bunu bunu bunu da yapacaksin demis yine de dedigin gibi Allah-u alem.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
muhsin13

muhsin13

Üye
gerçekten çok etkilendim

istersensor

istersensor

Üye
muhateşem ...

Strange

Strange

Üye
    Konu Sahibi
Viddeo yu düzelttim.

nalcam22

nalcam22

Üye
teşekkürler herkezin izlemesi gerekli

alyuz41

alyuz41

Üye
Çok ilginç.

Hristiyana göre; 5 vakit namaz kılan, Hoşgörülü ve tüm islamın kurallarını yerine getiren kimse Cehenneme gidecek.
Müslümana göre; Tüm ibadetlerini yapan ve Hristiyanlığın tüm kurallarını yerine getiren kimse Cehenneme gidecek.

Very İnteresting...

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Çok ilginç.

Hristiyana göre; 5 vakit namaz kılan, Hoşgörülü ve tüm islamın kurallarını yerine getiren kimse Cehenneme gidecek.
Müslümana göre; Tüm ibadetlerini yapan ve Hristiyanlığın tüm kurallarını yerine getiren kimse Cehenneme gidecek.

Very İnteresting...
Ve ikiside Allah'ın kitabı :hmmm

mesutcinik

mesutcinik

Üye
müthiş gerçekten ya

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ikisinde Allah ın kitabi ama incili bozdular içine insan kelamı eklendi ve geçerliliği kalmadı bu din bozuldu ve allah islamiyeti gönderdi artık Hıristiyan lığın geçerliliği kalmadı Hıristiyan lar ne kadar iyi olursa olsun İslam a geçmedikçe cennete giremezler.Allah katında hak din islamdır. Gerisi boş inanış açık ve net.Hristiyanlar 3 Tanrıya inanıyor tanri tanrının oğlu ve kutsal ruh islam ise Allah birdir diyor bozulmuş bir din yani hristiyanlık

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, ozakin70 ve Dede
alyuz41

alyuz41

Üye
Bence İslam'da bozuldu. Cenneti savunanlar ve insanlara bahşedenler, bu gün Dünya'yı cehenneme çeviriyorlar.
Mısır, Suriye, İran, Cezayir bunlara örnektir.
-------------------
Sakın yalnış anlamayın ben Ateist değilim, Müslüman bireyim. Ancak bana öğretilen ile bu gün İslam'ı savunanlar arasında çok fark var.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve .caner.
fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler

muhsin13

muhsin13

Üye
Bence İslam'da bozuldu. Cenneti savunanlar ve insanlara bahşedenler, bu gün Dünya'yı cehenneme çeviriyorlar.
-------------------
Sakın yalnış anlamayın ben Ateist değilim, Müslüman bireyim. Ancak bana öğretilen ile bu gün İslam'ı savunanlar arasında çok fark var.
islam bozulmadı müslümanlar bozuldu biz müslümanlar
-------------------
islam bozulmadı müslümanlar bozuldu biz müslümanlar daha yaşamayı beceremedik bozulmamız normal

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve ozakin70
KayraBey

KayraBey

Üye
Hristiyan olanlar daha çooook bekler cenneti..

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve mehmettech
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Hristiyan da kanıt yok bir şey yok. Ama islamda kanıt var. Bunu bildikleri halde nefislerine yeniliyorlar

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve ozakin70
alyuz41

alyuz41

Üye
Kanıt yok mu? Müslümanlar, Hz.İsa'yı kabul ediyorlar zaten. Tanrı'nın Oğlu terimini kabul etmiyorlar ama Hz.İsa'yı kabul ediyorlar, ee buna rağmen nasıl Hristiyanlık yok dersin ki?

akilli55

akilli55

Üye
Hristiyan da kanıt yok bir şey yok. Ama islamda kanıt var. Bunu bildikleri halde nefislerine yeniliyorlar
İslamda nedir kanıtı. Hristiyanların sunduğu kanıtlara "bunlar kanıt değil" dersiniz. İslam'ın getirdiği kanıtlar da Hristiyanların getirdiği kanıtların benzeri. Ne fark var arasında?

Üst Alt