MumSMS.Plus+ Turkish v5.40 S60v3 FullCra*cked

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MumSMS.Plus+ Turkish v5.40 S60v3 FullCra*cked
http://www.maxicep.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=4832
MumSMS+ mesajlarınızı gizleyip, şifre koyabileceğiniz piyasadaki en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Tüm gelen, giden mesajları bu program yardımıyla gizleyebilir ve ayrıca uygulamaya şifre de koyabilirsiniz. Böylece kimse mesajlarınızı göremez. En önemli özelliği ise yeni mesajları da otomatik olarak şifreleyip, geldiği gibi gizlemesidir. Yani uygulama sadece kayıtlı olanları değil, gelecek olan mesajları da otomatik olarak gizleyebilir. Gizlenen mesajları ise programa girerek okuyabiliyorsunuz. İsterseniz bu özelliği kapatabilirsiniz.SMSlerinizin başkaları tarafından okunmasını istemiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı kurmalısınız.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: tepeq, hoverlock, tugra_2634 ve 16 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Uygun abi bunun sürümünü biliyormusun, çünkü sitede bu programdan 3 tane daha var eger sürüm biliosan konu başlıgına yazalım.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anıl kardeş başlığa bilgileri ekledim.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler...:oke:

jeki01

jeki01

Üye
selam. guzel paylasim. tesekkurler.

McTiTAN

Üye
hocam valla 10 numara olmuş. versiyonun biri vardı 00000 kayıt kodu giriyorduk. 5 mesajdan sonra tekrar kayıt gerektiriyordu. kurtardın bizi. eline sağlık...

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hocam valla 10 numara olmuş. versiyonun biri vardı 00000 kayıt kodu giriyorduk. 5 mesajdan sonra tekrar kayıt gerektiriyordu. kurtardın bizi. eline sağlık...

iyi günlerde kullan kardeşim..

ahmetnazli15

Üye
güzl

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
nokıa nın olmazsa olmazı :D

hakjan01

hakjan01

Üye
eyw teşekkürler.

safak1903

safak1903

Üye
tesekkuLer guzel payLasım olmus:naughty:

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağolasınız arkadaşlar..

tugray yüzen

tugray yüzen

Üye
bunu arıyordum sağolasın

safak1903

safak1903

Üye
teşekkürler...:oke:

nazirhazir

Üye
dostum şifre istiyo ama nedir acaba şifresi

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ne şifresi kardeş program

demogro

Üye
tesekkurler kardes

volkini

volkini

Üye
kardeşim bunun n79 için olanı varmı acep :hmmm

kabus0744

Üye
selam arkadaşlar ben bu sürümü kullanıyorum ama bir sorun var bazen gelen mesajı kaçırıyor yani gizli mod dışında bırakıp gelen kutusunda gösteriyor bu çok kötü bir durum oluyor anlarsınız:) çözümü yokmu yardım lütfen.. aslında çok güzel program

--------------- Ekleme ---------------

Karahasan kardeş program diğer sürümlerden çok iyi olmuş teşekkürler ama bir sorun var umulmadık bir anda sms bırakıyor dışarda bu durum düzeltildimi acaba ?

Üst Alt