Müjde Vodafone Cepten Ücretsiz Facebook Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar tl gitmemsi için vodafone internetten baglanmayın vodafone liveden baglanın live dısında kontur gider

h716043

h716043

Üye
bana gelen mesaj daha yeni geldi
Facebook Zero'dan sonra Facebook Java ile 1 Subat 2012'ye kadar Facebook'u UCRETSIZ kullanabilirsiniz. FACEBOOK yazip 3636'ya gonderin,uygulama cebinize gelsin!

lord1902

Üye
Java facebook uygulaması berbat. Sayfalara ulaşmak zor

h716043

h716043

Üye
aynen bende o yüzden kullanmadım en iyisi opera

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Facebook Zero'dan sonra
Facebook Java ile 1 Subat
2012'ye kadar Facebook'u
UCRETSIZ kullanabilirsiniz.
FACEBOOK yazip 3636'ya
gonderin,uygulama cebinize
gelsin!

cix.50

Üye
arkadaşlar ben 3636'ya msj gönderdim servis mesajı olarak bir link geldi . mesajı açtığım zaman bağlan tuşuna basıyorum "yükleniyor" yazısı geliyor. daha sonra "isteniyor,lütfen bekleyin" yazısı geliyor. en son da " sertifika telefonda ya da sim'de değil" diye bi yazı çıkıyor ve bağlanmıyor :kotu: ne yapmam gerekli bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba (telefonum nokia 5130c-2)

genco15

genco15

Üye
Hadı ama bı cozum bulun su sorunuma
Dostum benımde 6303i var bende indirip kuruyorum bağlanmıyor bağlantı sorunları diye bi metın cıkıyor
Telefonundakı bağlantı sorunlarını gidermek için:
Telefon menusunde uygulamanın simgesini bulup seç ve 'Şeçenkeler' menusunu aç Uygulama Erişimini seç daha sonra İletişimi ve Ağ Erişimini seç Sadece ilk sefer sor u Şeçve uygulamayı yenuden başlat
Ama Boyle bısey yok telefonumda Sorun ne olabilir

h716043

h716043

Üye
sende vodafone live ayarı yok ilk önce ayarı yap yoksa bizde bi sorun yok ben dün indirdim türkçe

genco15

genco15

Üye
sende vodafone live ayarı yok ilk önce ayarı yap yoksa bizde bi sorun yok ben dün indirdim türkçe
Zaten vodafone live ayarları yapılı facebook uygulamasını acıyorum o noktalar dolarken 2.de kapanıor bı sıteye yolluyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bende 0 kontör var ve facebook java versiyonunu kullanamıyorum. İndirme yaptım, yükledim ancak uygulama çalıştığı halde devamı gelmiyor facebook anasayfası gelimoyr ya da giriş ekranı.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
5230'dan Wap servisleri'ni varsayılan bağlantı olarak seçtim facebook a erişebildim.

h716043

h716043

Üye
oldu yani

genco15

genco15

Üye
hala olmadı hattı cıkardım arkadasın telıne taktık oldu ama benım telden gırınce olmuyor 6303ci ne yapmam gerkıyor cıldırıcam bı yardım edın ya :s

ali601

ali601

Üye
TL yitor arkadaşım yiyor yiyorr! 50 kere müşteri hizmetlerini aradım anlamıyorlar birkere TL iade ettiler ondan sonrada 1 ay boyunca iade olmuyormuş.Bir sürü TL'm gitti bütün Vodafone hatlarımı iptal etcem.0.facebook'da yok.Saçmalığın daniskası.O kadar sinirliyim ki ağzımdan kötü birşey çıkmasın diye sabrediyorum müşteri temsilcilerine.Onlarda emir kulu o yüzden bişey demek istemiyorum.Sakın girmeyin ÇATIR ÇATIR TL YİYOR !

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
fodafone işi iyice cıvıttı ik önce habersiz 8 tl sınırsız paketi kaldırdı sonrada 0,facebook.com ukapattı kapatmasaydı nolcaktı sanki :):ah

Bymisterio

Üye
Bildiğm kdarıyla 0.face kpanmadı, fakat int. Paketi satın alanlar giremiyor.hem paket hem bedava sürüm birarada olmuyor

ugurgs66

Üye
ben yaptım 1.30 kurus gitti sonra tekrar denedim 50 kurus gitti nasıl oluyo

thegreenlight

Üye
teşekkürler yaptım:)