Müjde Vodafone Cepten Ücretsiz Facebook Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

benonur2000

benonur2000

Üye
    Konu Sahibi
Müjde Vodafone Cepten Ücretsiz Facebook Kampanyası
BAĞLANTI AYARLARINI DOĞRU YAPMADIĞINIZ TAKDİRDE ÜCRET YANSIMAKTADIR LÜTFEN GEREKLİ ARAŞTIRMAYI YAPALIM

Uyarı: Bazı arkadaşlar uygulama yüklerken ya da bağlanırken ücret aldığını belirtmiş ek bir internet ayarı v.s yapmanız gerekebilir ama benim kuzenim denedi ne programı indirirken ne de bağlanırken ücret ödemedi lütfen dikkatli alım özellikle faturalı hatlar
Cepten Ücretsiz Facebook Kampanyası
Facebook Java Uygul sı ücretsiz Erişim Kampanyası

Facebook kullanıcıları için 1 Aralık -1 Şubat 2012 tarihleri arasında Facebook Java uygulaması üzerinden Facebook erişimi ücretsiz acaktır.Facebook java uygulamasını cep telefonlarına indiren aboneler bu kampanyadan yararlanabilir.

Facebook'a ait URL'ler üzerinden yapılan data kullanımları için kampanya süresince ücretlendirme yapılmayacaktır.Profil gezme, durum bilgisi güncelleme gibi tüm aktiviteler ücretsiz olarak kullanılabilecektir.Facebook'ta yer alan ve Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (oyun, video vb) kullanıcının mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya 01.12.2011 tarihinde başlayacak olup 01.02.2012 tarihinde sona erecektir.

Facebook Java ME uygulaması Facebook Mobil sitesinden indirilebilceği gibi abonelere Facebook Java Uygulamasını indirebilcekleri link SMS olarak gönderilecektir.Aboneler Facebook uygulamasını indirmek için FACEBOOK yazıp 3636 ya ücretsiz SMS atarak uygulamayı indirebilcekleri linki SMS ile alabileceklerdir.

KAYNAK VE DETAYLI Bi i :

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL

SHS

SHS

Üye
teşekkürler bilgi için :)

h716043

h716043

Üye
çoktandır var burdan indirmiştim ama dili ıngilizce orjinali nasıl bilmiyorum

İsmail Çolak

Üye
alakası yok çatır çatır yiyor tl leri galiba başka operatör yolu göründü bize

• Beğen
Tepkiler: alone66
h716043

h716043

Üye
beleş bende

h716043

h716043

Üye
vodafone live ile bağlan

guero38

guero38

Üye
Vodafone şu cepneti kapatınca iyyce soğudum çevremdeki arkadaşlarım çoğu vodafonu bıraktı ve aveaya geçti üstelik genç pakette her yöne 500 dakika 1000 sms ve 1 gb internet 19 TL internette gayet hızlı güzel 1 gb yetiyo bana dışardayken evdeyken sorun yok.

h716043

h716043

Üye
1 gb bana anca 1 gün yeter yeri geliyor ayda 100 gb kullanıyorum hd film indirince daha geçen hafta bi film indirdim 47 gb blue ray hd

guero38

guero38

Üye
1 gb bana anca 1 gün yeter yeri geliyor ayda 100 gb kullanıyorum hd film indirince daha geçen hafta bi film indirdim 47 gb blue ray hd
�� cepnetlemi indirdin blurayi komik olma dostum

h716043

h716043

Üye
sen galiba yenisin ben cepnet kullanmam beni bilen bilir

h716043

h716043

Üye
bide cepnet ile değil blue normal dvd inmez

darkdemon

Üye
arkdaşlar iphone için nasıl yükleme yaparım?

emre_zfl_67

Üye
ben indiremiyom link gelmiyor telefona samsung galaxy minim var napmalıyım ben??

h716043

h716043

Üye
burdan indirebilirsin

h716043

h716043

Üye
android için değil onun için bilmiyorum

darkdemon

Üye
iphone içinde hiçbirşey yok saçmalık :S

abdurrezzak24

Üye
öncelikle herkese selamun aleyküm...

benm nokia c5-03 telefonum var.. bende facebook mobil uygulamasını yüklüyorum , acılmasını bekliyorum ve hata geliyor acılmıyor... nolur allah rızası için yardım edin ..

genco15

genco15

Üye
öncelikle herkese selamun aleyküm...

benm nokia c5-03 telefonum var.. bende facebook mobil uygulamasını yüklüyorum , acılmasını bekliyorum ve hata geliyor acılmıyor... nolur allah rızası için yardım edin ..
Dostum benımde 6303i var bende indirip kuruyorum bağlanmıyor bağlantı sorunları diye bi metın cıkıyor
Telefonundakı bağlantı sorunlarını gidermek için:
Telefon menusunde uygulamanın simgesini bulup seç ve 'Şeçenkeler' menusunu aç Uygulama Erişimini seç daha sonra İletişimi ve Ağ Erişimini seç Sadece ilk sefer sor u Şeçve uygulamayı yenuden başlat
Ama Boyle bısey yok telefonumda Sorun ne olabilir