MÜJDE..!HTC DESİRE 2.3.3. güncellemesi


şazenuş

şazenuş

Üye
Yükleyeceğimiz dosya her ne kadar HTC tarafından dağıtılmış olsa da işlemlerin halen risk taşıdığını söyleyebiliriz. Ayrıca işlemlerin ardından telefonunuzdaki bütün bilgiler silinecektir. HTC Sync ile telefonunuzu yedeklemenizi öneriyoruz.
RUU Dosyalarını telefonunuza kurmak için telefonunuzun HTC Sync ile bilgisayara tanıtılması gerekiyor.


GEREKENLER:

HTC Desire 2.3 paket BURADAN İNDİR
HTC Sync BURADAN İNDİR
Bir PC ,USB Kablo ve boş zaman LOL

YÜKLEME:

İstediğiniz ROM Update Utility dosyasını indirdikten sonra, telefonunuzu HTC Sync ile bilgisayara tanıtın. Son olarak; bataryanızın dolu, ekran kilidinizin kapalı olması gerekiyor. Şimdi yükleme işlemine başlayabilirsiniz.

RUU dosyasını çalıştırdığınızda yükleme programının Türkçe ve önergelerin gayet açık olduğunu göreceksiniz. Yapmanız gereken şey; şartlara uyduğunuzu ve telefonunuzu bağladığınızı onaylamak ve yükselmek istediğiniz Build versiyonunu doğrulamak. Bundan sonraki işlemler yaklaşık 10 dakika sürecektir. Bu sırada telefonunuz açılıp kapanabilir. Telefonunuzun USB kablosunu çekmeyin ve bilgisayarınızı kapatmayın. Yükleme durum barı bazı durumlarda takılı kalabilir. Bu yüklemenin devam etmediğini göstermez. Yüklemenin ardından programın tebrik mesajını aldıysanız RUU dosyanızı sorunsuzca yüklemişsiniz demektir.
Android 2.3.3 Gingerbread işletim sistemi versiyonu ve HTC Sense 1.0 Kullanıcı Arayüzü
Tüm kişisel veriler silinecek, operatörlere ait ekstra uygulamalar kaldırılacak
Sadece tek bir duvar kağıdı yüklü olacak, fakat isterseniz daha fazlasını yükleyebilirsiniz.
Cihazın kapasitesi düşük olduğu için 2.2 romlarda olan Flashlight, Teeter ve resmi Facebook uygulamaları kaldırılmış durumda.

NOT:İNDİRDİĞİNİZ RAR DOSYASININ İÇİNDE FACEBOOK,TEETER,VE FLASH LAMBA VE DUVAR KAĞITLARIDA MEVCUTTUR.

[video=youtube;4leQzp1tkDM]http://www.youtube.com/watch?v=4leQzp1tkDM[/video]
[video=youtube;3DZaBRJW_Hw]http://www.youtube.com/watch?v=3DZaBRJW_Hw&feature=related[/video]


Eurodroid dan alıntılanmıştır.
 
  • Beğen
Tepkiler: Vefasız_Alem41
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:tşk:
 

Drayk

Üye
dil de bir sorun olurmu tr olurmu telefon yine ???

----------Eklendi @ 00:24:29 ---------- Yazıldı @ 00:16:48 ----------

bişeydicem acaba zahmet olamssa resimli anlatım yada videolu anlatım koya bılırmsınız yanlıs bır sye yapmakdan korkuyorum :D
 
şazenuş

şazenuş

Üye
morelocale ile tamamen türkçe oluyor.anlatacak birşey yok kardeş.şarjın dolu olsun.exe yi çalıştır gerisini zaten kendi yapacak.
 
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
dil de bir sorun olurmu tr olurmu telefon yine ???

----------Eklendi @ 00:24:29 ---------- Yazıldı @ 00:16:48 ----------

bişeydicem acaba zahmet olamssa resimli anlatım yada videolu anlatım koya bılırmsınız yanlıs bır sye yapmakdan korkuyorum :D
ben koyamam bilgisayar yok şu an :(
 
şazenuş

şazenuş

Üye
videolar eklenmiştir.
 

ceyhancom

Üye
beyler bende dün kurdum 2.3 ü. mesajlar ve telefonda kayıtlı olan rehber dahil herşey gitti. rehberin yedeğini almıştım ama bütün uygulamalar falan gitti. uygulamaları tekrar kurdum ama bazılarını markette bulamadım! bazılarıda uyumlu değil uyarısı veriyor. mesela music junk'u bulamadım. google map'i güncellemek istedim ülkenizde yükleyemezsiniz diyor.
onun dışında pek bi değişiklik yok. ufak tefek makyajlama var. sense kaç olduğunu bilmiyorum. öncekinden tek farkı saat ve hava durumu uygulaması olan widgette rakamlar sayfa akması şeklinde değişiyor. bide hava durumu içinde konumunuz dışında dünyanın başkentlerinin hava durumunu veriyor onları kaldıramadım. çok kurcaladığım için pil tüketiminde değişikşlik varmı anlayamadım.tek duvar kağıdı var. diğerlerini ve fener uygulamasını dosyanın içinde çıkarıp kendiniz ayarlıyorsunuz.
yükseltme böyle kalacaksa pek bi cazibesi yok gibi.
 
kurtog

kurtog

Üye
Biseye bnzememis bole guncellememi olur ya.merak ettigim video cekerkn ses kaydi onceki berbattiins duzelmistir.birde 2.3 menu fln bole gorunmuor tus kilidini acma sessize alma vs.izledigim videolarda youtube da.
:angry:
 
Üst Alt