Muhtar ve Belediye Başkanı Adaylarının Mesajları Hakkında (Şikayet)


Cadillac34

Üye
    Konu Sahibi
2 hafta sonra herşey biter, 4 yıl sonra seçimler o zamana kadar rahatsız etmezler...
Mesele 5-10 yıl değil, bu numaraları alanların veya kopyalayanların kim blir nerelerde kullanıyor olması. Numaraları kaydediuorlar zaten. Bak ülkede bir sürü dolandırıcılık haberleri çıkıyor. Sen buna önlem almazsan daha çok gelecek.

Konu siyasete kaymaya başladı. Bence kilitlenmeli :kilit:
Konu siyaset değil arkadaşım. Hem benim hem de başka kişilerin bu durumdan muzdarip mi değil mi onun için konuyu açtım, siyaset için açmadım.
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt