Muhabbet kusundan anlayanlar baksiiin (resimliii) muhabbet kusum kaç aylik ?

Sponsorlu Bağlantılar

pehluk

Üye
    Konu Sahibi
Muhabbet kusundan anlayanlar baksiiin (resimliii) muhabbet kusum kaç aylik ?
Arkadaslar kuççudan kuş aldım fakat adam bana kusun 3.5 aylık oldugunu soyledi fakat emin değilim gözlerine baktıgımda irisleri beyazla gri arası bir renk ama grimsi renk bir bakarsanız
c

CABBAR

CABBAR

Üye
Yavru gibi görünüyor pek büyük değil. Tüyleri kabarık görünüyor ama tam anlaşılmıyor

pehluk

Üye
    Konu Sahibi
peki daha net ceksem anlayabilirmisin ve tahmini kaç aylıktır ?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar 10 kişi bakmıs lütfen cevap verin

CABBAR

CABBAR

Üye
Kesin anlayamam :) o kadar bilgili değilim ama uzun süredir muhabbet kuşu besliyorum. Muhtemelen alışması için soruyorsunuz kaç aylık olduğunu. Daha önce beslediyseniz bilirsiniz ona bi bebek gibi bakıp Ilgi göstereceksiniz. Alışacaktır :tebessüm:

pehluk

Üye
    Konu Sahibi
Peki 1 ALLAHIN KULU anlayamazmı bu yavrumu değilmi diye rabbace sana sonsuz teşekkür ediyorum senin gibi duyarlı insanlar ıldugu sürece bu forum devam eder :) ama anlayan arkadaslar lüften sölesin kuscu bana 3.5 aylık dedi ?

Jan

Jan

Üye
Şimdiye 5 aylık olmuştur :)

pehluk

Üye
    Konu Sahibi
saol ferat ama fotoğraflara bakarak cevap verdin değilmi kusu 2 gün önce aldım elle kendini sevdiriyor ama ele gelmiyor bide sanki konusamıyor gagasını açıyor birbirine sürüyor sanki ogazında bişey var ama fotolara bakınca yaklasık 5 aylıksa bana kuscu 3.5 aylık dedi

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar lütfenn :D

- - - Eklendi - - -

ARKADASLAR LÜTFENN :D CEVAP VERSENİZZ :D

Samet.25

Bendede bunun mavisi var hemen hemen ayni boyutlarda 2 sene once almistim boyutlarina bakarak anlayamassin bugun kusculara sordum adamda benimkinden buyuk vardi cinsi ile alakali diyo yani fotolardan anlasilmaz hem yasini napcan besle gitsin .d

pehluk

Üye
    Konu Sahibi
samet abi yani bu kus yaklasık 5 aylıı,k ama konusturulabilirmi mesela 1 yasında kus benim ki konusmuyo ötmüo agzını acıp kapatıo acaba konusmayamı calısıo ?

- - - Eklendi - - -

42 kişi bakmıs hadi arkadaslar

- - - Eklendi - - -

51 kişi bakmıs demekki anlayan yok

- - - Eklendi - - -

kaç kişi bakmıs cevap yok beyler ayıp

pehluk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar cevap verinn

technoshark

technoshark

Üye
Bakıldığında 3,5 aylıktan çok çok büyük duruyor..

Buradan tam netleştirebilirsin.

pehluk

Üye
    Konu Sahibi
nasıl adam bana 3.5 aylık dedi fakat bu en az 1 yasındamı

pehluk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar yardım edin

akula

akula

Üye
gagasının üst tarafı mavi mor beyaz arası renklerde ise yaşı küçüktür renkler koyulaştıkca cinsiyeti belli olur ve yaşı ileri olduğu anlaşılır
bunu fotoğraflarda anlamak zordur

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bu kuş 7-8 aylık var yok cinsiyetide erkek gibime geliyor bana

oyuncu438

oyuncu438

Üye
Dostum bu kuş 1 yaşını geçmiş bi erkek gagayı tam göremiyorum koyu mavi ise kızısmıştır bi dişi al derim:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu kus 3.5 aylik olmasi mumkun degil bence.
Yasina girmistir kesin.

Üst Alt