muhabbet kuşu kafesinde durmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
muhabbet kuşu kafesinde durmuyor.
Merhabalar, muhabbet kuşu almıştım 2 ay önce, kuşu hapsetmedim kafese mecbur olmadıkça kerata sabahları yanıma gelip beni uyandırıyor. Ama pisletmesi artık canımı sıkıyor ama kafese 1 haftadır alıştırmaya çalışıyorum ama çığırıyor strese gidiyor. Ne bileyim aklıma birşey gelmiyor altına bez bağlayabilir miyim dedim kendim yapıp :D yok olmaz galiba ahaha tavsiyeleriniz var mı :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
kuşu çok çıkarma kafesten yüksek sabit yere koy kafesi alışır 1 aya

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
kuşu çok çıkarma kafesten yüksek sabit yere koy kafesi alışır 1 aya
teknoloji gelişmiştir belki yav kuş bezi filan olmuyor mu yahu :D bende pisletmese çok memnunum keratadan oyun oynuyoruz bilgisayarda beraber :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Merhabalar, muhabbet kuşu almıştım 2 ay önce, kuşu hapsetmedim kafese mecbur olmadıkça kerata sabahları yanıma gelip beni uyandırıyor. Ama pisletmesi artık canımı sıkıyor ama kafese 1 haftadır alıştırmaya çalışıyorum ama çığırıyor strese gidiyor. Ne bileyim aklıma birşey gelmiyor altına bez bağlayabilir miyim dedim kendim yapıp :D yok olmaz galiba ahaha tavsiyeleriniz var mı :)
1 hafta felan çıkartmaman lazımdı alışması için

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
10dk da bir çatlatıyor bez mi dayanır benim dolabın üstü ile ufo nun üstü yeşile boyanmıştı zamanında

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
10dk da bir çatlatıyor bez mi dayanır benim dolabın üstü ile ufo nun üstü yeşile boyanmıştı zamanında
kerata yav :D çok sevimli laptobumun ekranı eriyecek diye korkuyorum asitten :D en iyisi bizimkilere bırakmak kuşu içim acıyor stres yapınca yahu :) En iyisi balık diyorum bazen

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
kerata yav :D çok sevimli laptobumun ekranı eriyecek diye korkuyorum asitten :D en iyisi bizimkilere bırakmak kuşu içim acıyor stres yapınca yahu :) En iyisi balık diyorum bazen
Balıkları sevme şansı yok ama :)

ARM_TR

ARM_TR

Üye
Vallaha ben en zorunu yapıyormuşum aslında. Ben umursamıyorum pisledikçe temizliyorum :)

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Vallaha ben en zorunu yapıyormuşum aslında. Ben umursamıyorum pisledikçe temizliyorum :)
hocam vallahi temizle temizle nereye kadar yahu üniversiteden geldim laptobumun üstü böyle bombardımana tutulmuş sanki.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Ah o çok beter bir şey zaten en iyi ben anlarım bunu
Benim 2 kuşum vardı aslında. Dişi olan yumurta sıkışmasından öldü. Erkek olan hala iyi ve sağlıklı 1 - 1.5 yaşında hemen hemen konuşuyor da
:tebessüm:

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Ne zaman konuşmaya başlıyor bu kuşlar

Türe

Türe

Üye
Benim kereta günde 2 kere çıkar yani biz çıkarıyoruz. Bir sabah bir akşam. O da alıştı akşam 9 da kapıya gelip bize bakıyor çıkar diye :ehe

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yeni telefon aldım videolarini çekip internete koymayı düşünüyorum kafesi hiç sevmiyor öyle ki yemek bile yemeyi unutuyor. Geldiğim zaman asabileşiyor öğrendim kı yem yememiş yedikten sonra yanıma geliyor adeta kur yapıyor. Çok akıllı maşallah : )

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
  • Beğen
Tepkiler: turgutilbars