MT Manager 2 v2.4.4 build 17121900 (Yeni .apk Türkçeleştirme Uygulaması)

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve Bab-ı Umut

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Yüklü olanı kaldırıp, türkçeleşmiş olanı yükleyince de yine yüklemiyo.
Müsait olduğun zaman yeni bir app türkçeye çevirirken yeni video anlatım olsa daha iyi olabilir..

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Yüklü olanı kaldırıp, türkçeleşmiş olanı yükleyince de yine yüklemiyo.
Müsait olduğun zaman yeni bir app türkçeye çevirirken yeni video anlatım olsa daha iyi olabilir..

türkçeleştirdiğini imzalarsan yüklenir. yüklü olsa bile ya üzerine yüklenir, yada google play store'den yüklenmişse MT Manager öncekini kaldırma uyarısı verip kaldırmana yardımcı olur.

Ama yinede çeviri ile ilgili bir videoyu konuda paylaşacağım. :oke:

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Video için teşekkürler xiami müzik çalar denedim öylesine. İmza falan ne varsa denedim yüklemiyo.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Evet

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Dil dosyasını şifremele iyi olamamış çünkü dil dosyasını çıkarıp yapımcına gönderiyordum.Bence dil dosyasını dışarı aktarma özelliği eklenmeli şimdik eski sürümünü kuracağım

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Dil dosyasını şifremele iyi olamamış çünkü dil dosyasını çıkarıp yapımcına gönderiyordum.Bence dil dosyasını dışarı aktarma özelliği eklenmeli şimdik eski sürümünü kuracağım

Aynen öyledir. Dil dosyasının şifrelenmesi hiç hoş değil. Eski sürümlerinde de şifreleme vardı hatırladığım kadarıyla yapımcıya bunun ile ilgili mail gönderdim. Bu şifrelemeyi kaldırırsa çok makbule geçecek doğrusu.

• Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ
ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Aynen öyledir. Dil dosyasının şifrelenmesi hiç hoş değil. Eski sürümlerinde de şifreleme vardı hatırladığım kadarıyla yapımcıya bunun ile ilgili mail gönderdim. Bu şifrelemeyi kaldırırsa çok makbule geçecek doğrusu.
Pc'den denedim dil dosyasnını çıkarmadı,bende v2.2.0 kullanıyorum bu sürümde şifreleme yapmıyor düzeltene kadar eski sürüme devam birde vıp aldım 1 yıllık bilseydim almazdım.Bence arsc dosyası şifreleme diye bir şeçenek eklenmeli dileyen dil dosyasını şifrelensin veya dil dosyasını dışarı aktarma yöntemi eklenmeli.

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Pc'den denedim dil dosyasnını çıkarmadı,bende v2.2.0 kullanıyorum bu sürümde şifreleme yapmıyor düzeltene kadar eski sürüme devam birde vıp aldım 1 yıllık bilseydim almazdım.Bence arsc dosyası şifreleme diye bir şeçenek eklenmeli dileyen dil dosyasını şifrelensin veya dil dosyasını dışarı aktarma yöntemi eklenmeli.

multitools ile ayıkladıktan sonra aslında dil dosyasını çıkıyor. Ama dil dosyası farklı bir isme bürünüyor. örneğin PlaylisTV.apk uygulamasını ayıkladıktan sonra "res\values" klasörü içine girdi. strings.xml dosyasının bs.xml ismini alması hadi neyse diyelim de, ismi değişen string dosyasının aşağıdaki şekilde görünmesi doğrusu işkenceden başka bişey değildir. Yine de geliştiriciye dün gönderdiğim mailin cevabını bekliyorum. Umarım değerlendirir. Zira benim gibi senin gibi düşünen yüzlerce insan var ve bu uygulamayı çevirisini tamamladığın dil dosyasını geliştiriciye göndermek için hiç mi hiç uygun değil.
Kod:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<resources>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x17020007">%d gün önce</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x17020008">%d saat</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x17020009">%d saat önce</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x1702000a">%d dakika önce</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x1702000b">%d dakika</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x1702000c">%d dakika önce</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x1702000d">%d saniye</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x1702000e">%d saniye önce</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x1702000f">%d saniye önce</item>
 https://fb.com/groups/playlistv/"</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200c6">Oynatıcınız kurulu değil!</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200c7">kanal</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200c8">kanal</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200c9">%d gün içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200ca">%d saat içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200cb">%d dak içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200cc">%d dakika içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200cd">%d saniye içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200ce">%d sn içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200cf">1 saat içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200d0">1 dk içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200d1">1 dakika içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200d2">1 sn içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200d3">1 saniye içinde</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200d4">oynatıcı bu aygıt için desteklenmiyor</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200d5">" çalma listesi bulundu"</item>
    <item type="b" name="__APKTOOL_DUPLICATENAME_0x170200d6">" çalma listesi bulundu. İçe aktarmak ister misiniz?"</item>
</resources>

• Beğen
cepadresim

cepadresim

Üye
Arkadaşlar türkçe kullanmamızda yardımcı oldunuz googla ceviri özelliğrnin gelmesine birde vesile olsanız çok güzel olurdu! Adamlar yunanca çevriyi bile eklemişlr, türkçe hala yok

• Beğen
ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Arkadaşlar türkçe kullanmamızda yardımcı oldunuz googla ceviri özelliğrnin gelmesine birde vesile olsanız çok güzel olurdu! Adamlar yunanca çevriyi bile eklemişlr, türkçe hala yok
Google çeviride Türkçe dil seçeneğinin olmaması büyük bir eksiklik Türkçe dil desteği veren arkadaş bu hakkında bir mail atarak bu sorunu'da ortadan kaldırmalı diye düşünüyorum.

cepadresim

cepadresim

Üye
Bekliyoruz ...

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Google çeviride Türkçe dil seçeneğinin olmaması büyük bir eksiklik Türkçe dil desteği veren arkadaş bu hakkında bir mail atarak bu sorunu'da ortadan kaldırmalı diye düşünüyorum.

Geliştiriciye eposta gönderdim. umarım mesajımı değerlendirip bu isteğiniz yerine gelir. Zira öyle bişey olursa çok iyi olacaktır.

• Beğen
ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Yeni sürüm çıkmış eklenmiş mi kontrol etmedim

alperen3844

alperen3844

Üye
Daha yeni sürümler var,şu anda 2.5.1 yayında

cepadresim

cepadresim

Üye
Arkadaşlar, MT Manager Google Play mağazasında bulamadı yoksa ipini mi çektiler ben bulamadım başına bir şeyler gelmesinde.:bangin:

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Mağazadan kaldırılmış

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Ben eksi sürümü kullandığımdan çalışmıyormuş son sürümle güncelledim çalışıyor sorun yok

Son düzenleme:
murat3702

murat3702

Üye
Telefon aramasi izni ne alaka

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt