msvdrive - (3230 bluetoothtan gönderilen mesajı hafıza kartına Kaydetme)

Sponsorlu Bağlantılar

woytek

Üye
core player yüklersen olur

macman

macman

Üye
Thx

realwin

Üye
Emeğinize sağlık arkadaşlar. Her 3230 kullanıcısı gibi ben de telefon hafızası çok küçük olduğu için bluetooth ile mp3 alımlarında kota aşımına uğruyor ve rezillik yaşıyorum, bu program sorunsuz çalışıyor fakat halen memory low diye uyarı alıyorum :ağlarım: sanırım program text message saklama konusunda bizlere yardımcı olmak için tasarlanmış durum böyle olunca da bana yardımcı olamadı. Bu konu ile ilgili bir program mevcut mudur acaba? :hmmm Yardımcı olabilirseniz minnettar olurum, teşekkürler..

korbey041

Üye
gardaş iyi güzel olmuşda benim tlf da açılmıyor :S

sercan0006

Üye
allah razı olsun sizden valla allah razı olsun :):):):)

yeskici

Üye
5800 da calısırmı?

darkblademaster

darkblademaster

Üye
saol kardeş tam da aradığım program.

omer_61

Üye
slm teşekkürler paylaşımın için.
bende E51 var bleutoot la video aldım avi. uzantılı gelen kutusunda kaldı. telefon avi. formatını acamadığı için gelen kısmında kaldı acılmada acılmıyor bunun bi cözümü varmıdır. hafiza kartına atıp daha sora avi oynatıcı bi progla calıştırabiliriz diye düşündüm ama. avi programı var.
( acılmadığı icin kaydetmiyor telefon.):allalla:

kenanyusuf

Üye
tesekkurler dostum.. :)
yaptıgın ıyılık hala ınsanlara faydalı oluyor...
:)

• Beğen
Tepkiler: zevkopat

ercanqnqa

Üye
tskler

toe17

Üye
bana bir link atar mısınız nokıa 3230 mesajları hafızaya kaydetme programını indiremedim bide ses yükseltme programınıda indiremedim yardımcı olun arkadaşalar

benx97

Üye
Emeğine sağlık

maziden biri

Üye
süper...

amerty95

amerty95

Üye
Senin bunu yüklemene gerek yok mesajlar/ayarlar/Diğer bölümüne gir kullanılan hafızayı kart yap hepsi bu...
çok sağol ya bu işime yaradı
arkadaşın şarkılarını derste telefona atmayı denemişitm hepsini birden ama hafıza dolduğu için yarım kalmış artık olur :oke:

Üst Alt