MSN Messenger Msn Spaces'de Youtube Videosu Oynatma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
    Konu Sahibi
Msn Spaces'de Youtube Videosu Oynatma
FLASH ViDEO PLAYER (MEDiA PLAYER'IN iÇiNDE) YouTube'deki videolar için;

1- sayfasina girin...

2- "Sign Up" yazan yeri tiklayin...

3-Uyelik formunu doldurun...

4-Aşağıdaki "sign up" a tıklayın...

5-Artik siz de uyesiniz.Bundan sonra 3 seçenek çikiyor karşınıza:
a)Ya istediginiz videolari upload eder o videolarla flash listeni olusturursunuz,
b)Ya şu an You Tube'da olanlarla bir liste olusturursunuz,
c)Ya da karistirip bir liste olusturabilirsiniz...

6-Simdi sira flash listenizi oluşturmakta...
7- Yukaridaki menuden my videosu tiklayin...
8-Create Playlist'e tiklayarak istedigin videolardan kendine bir liste olusturun..
9-Playlist bilgilerini doldur.Publici isaretlemeyi unutma.Save playlist info'yu Tiklayin...
10-You tobe de begendigin bir videoya add my favoritesi seç boylevce favori listeniz olusur.
10-Veya begendiginiz bir videoyu save to favoritesi seçtikten sonra playlistine ekleyin
11- Playlist (çalma listesini olusturduktan sonra sana verilen kodun son kisimini kopyala (Asagidaki resimdeki gibi;

12- Verilen kodun kopyaladigin kismini bu adresin sonuna ekleyin --->

13) Artik Flash player hazir. Olusturdugunuz kodu msn alanindaki media player'a yazın:

COSTUMUZE --> modules ----> gatgets

Yukarida yazilan sekilde "gatgets" in sayfasina girin ve youtube için olan modulu "add my space" yi seçerek msn alaniniza yukleyin. Daha sonra Youtube'deki herhangibir videonun (Embed html) kodunu sayfanizdaki youtube modulune girin ve kaydedin...

emy.japon

emy.japon

Üye
eyw

EK039

EK039

Üye
ellerine saglik !!!

BuGRaHaN__

Üye
COSTUMUZE --> modules ----> gatgets

Yukarida yazilan sekilde "gatgets" in sayfasina girin ve youtube için olan modulu "add my space" yi seçerek msn alaniniza yukleyin. Daha sonra Youtube'deki herhangibir videonun (Embed html) kodunu sayfanizdaki youtube modulune girin ve kaydedin...

Ya dediklerinin hepsini yaptım ama ben bu gatgets denilen yeri bulamadım yaa ve bu space de windows media playerde çalıştırmak istiyom herhangi bir youtube videosunu nasıl yapcam anlatırmısın bana bekliyorum anlatmanı anlamadım bu gatgets olayını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt