MSN Messenger cep için ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

biLad3r

Üye
    Konu Sahibi
MSN Messenger cep için ücretsiz
Cep telefonunuzdan MSN Messenger’daki kontak listenizde bulunan arkadaşlarınızla yazışabilmenizi sağlayan Ceptemsn yazılımı ücretsiz kullanıma sunuldu. Mobizz Yazılım tarafından Symbian işletim sistemi uyumlu geliştirilen Series 60 yazılımı ile GPRS bağlantısı ile MSN Messenger görüşmeleri yapılabiliyor. Yazılım, cep telefonlarına wap.ceptemsn.com adresinden yüklenebiliyor.

ALINTIDIR

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Peki yani gprs ücreti ödemeyecek miyiz???

:wacko:

biLad3r

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyom valla bende bır yerde gördum getırdım programıda ındıremedım ındıren olursa koysunda ceksek :S

biLad3r

Üye
    Konu Sahibi
programı ındıren arkadaslar denesede ogrensek ben ındremedım :(

ahmet3200

Üye
ewet arkadaslar GPRS ücreti war benim bildigim kadarıyla ben yarımsaat-1 saat girdim 2 kontür gitti çok ucuz yaaa

jetboy46

Üye
Originally posted by ahmet3200@Jul 30 2005, 05:39 PM
ewet arkadaslar GPRS ücreti war benim bildigim kadarıyla ben yarımsaat-1 saat girdim 2 kontür gitti çok ucuz yaaa
[post=119662]Quoted post[/post]​
YANLIS BİLİYOSUNUZ BEN BU PROGRAMI 1 SENEDİR KULLANIOM KNT GİTMESİ KB YE BAGLI NE KADAR KONUSURSAN YANİ KAC KB HARCARSAN O KADAR KNT GİDİO YANLOIS OLMASIN AMA 20 KB DE 1 GİDİO DU GALİBA

DarkCodes

Üye
60kb de 1 kontor gidiyo 20kbde 1 kontor wap için bu arada arkadaş haklı görüşmenize bağlı çok fazla smiley kullanmassanız yada karşı taraf kullanmassa 1 saatte 1-3 kontor arası gidiyo herkese kolay gelsin...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O zaman pek bi yararı yok demekki.. :(

CooL'n'Quiet

Üye
agile daha iii bu arada bi hata verip cıkıyo

Caine

Caine

Üye
var ama epey ucuz :) hesapliymış valla

buyuleyici_kiz

Üye
GPRS bağlantısı ile MSN Messenger görüşmeleri yapılabiliyor sözünde ücretli olduğu belli zaten
Ücretlendirme operatörden operatöre değişiyo.

berkant10

berkant10

Üye
buyrun

berkant10

berkant10

Üye
abi tam olarak kac konyor gidiyo bir bilen varmı acıklasın

PaNTeR

Üye
Arkadaşlar çok iyi açıklamışlar, sanırım bilmeyen kalmadı... Ben Turkcell kullanıyorum, 60 Kb olunca 1 kontör gidiyor... 60 Kb olana kadar dünyanın mesajını atıyorum... SMS göndermekten kat kat daha karlı! Benim neredeyse bütün gün açık MSN, bir günde en fazla 6-7 kontör gidiyor! ;;)

(Not: Listenizde çok fazla arkadaşınız varsa benim yaptığımı denemeyin!)

m_girit

Üye
agile kurucam da ben, bundan once msn turbo kurdum ama baglanamadim, wap ayarlari filan varsa nasıl oluyor soyler misiniz, agile en iyisi mi bi de?

hasisa

hasisa

Üye
arkadaşlar lütfen küçük harf kullanmaya alışalım artık.

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
hatta bagli olarak tabiki gprs kullanim ucreti var ... ama program ucretsiz tabi.. ama agilede ucretsiz ... en azindan simdilik ;)

psycopat77

Üye
en babası agile msn baska tanımam

kadabra

kadabra

Üye
Ben bugun yukledim ceptemsn.com dan telefona gore indirip kurdum ve gayet ucuz bişiy hemde turkce daha ne olsun demi :artı:

zartan

zartan

Üye
sağol kardes:oke: