MSN Messenger cep için ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

aslance

Üye
arkadaşlar bende kullanıyorum güzel ve %100türkçe diğer programlar öyle değil.
ücret konusun da ise yazışmanıza bağlıdır. yazışma artıkça kb artıyo bundan dolayı ücret kb orantılıdır süreyle değil.

sarpertansel_c

Üye
byler yha bunu nerden indrcez?

INVISIBLE

Üye
Ben ındırdım De Saatte 2 Kontor Gıdıyor.

ycg35

ycg35

Üye
ben bu ceptemsn i java da kullanmaya çalıştım gprs ayarlarım düzgün fakat daha bağlanmadan 18 kontörümü yedi çok ilginç giden kontör geri de gelmiyor yazık oldu bana :) ...

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
kac knt acep???

sexy_devil06

sexy_devil06

Üye
paylaşımın için saol kardeş

thanks.

sefakaraboga

Üye
arkadaşalr ben indirdim çok güzel ama biraz çok yazıştınızda çok kontör gidiyor haberiniz olsun girip çıkmak bir kontör

TheCoMMaNDeR

Üye
mig33 derim başka bişey demem ben

CanceR

CanceR

Üye
kaç yıllık konu hortlamış :zuahaha:D

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
en iyisi mig 33 diyolar ama Turbomsn diyende var kararsızım ben yaS:

hcylmz

Üye
arkadaşlar ücretlendirme işi farklı sanırım ben vodafone kullanıyorum msn programını telefonuma kurdum ama paket veriye abone olun uyarı alıyordum aradım müşteri hizmetleri durumu izah ettim GPRS e üye olmam gerekliymiş 3 seçenek sundu bana uygun olan birisini seçtim snra beni kayıt ettiler kapadıktan sonra bi mesaj geldi onu kaydettim ben şuanda 100 kb a 1 kontor ödüyorum bence güzel

dallaspage

dallaspage

Üye
ucuz ötesi bişi zaten daha ne istionuz ha beleş ha bu

Mr.OnurX

Üye
bende 3110classic var vodafone kullanıyorum hattıımn ve telefonumn tüm ayarları tmm fakat mobil msn den giridğim zaman 5 6 saat yazışıyorum millletle 1 kntr filan gidiyo fakat ebuddy kullandığmda 2 saate 10 kntr filan gitti acaba bu ebuddynin kullanım ücreti filanmı var bi yardımcı olursnızsevinirim :D

omer_ozmen_34

Üye
evet ben de agıle kullandım ama sonra ücretsiz kullanım için 7 gününüz var dedi ama kapanmadı hiç hep bağlanabiliyordum yani formalite icabı koymuşlsr o yazıyı

CK1991

CK1991

Üye
yükleme sırasında kontör gidiyor ücretsiz bişey yok :)

yasirarslan

yasirarslan

Üye
60 kps 1 kontor olması4 lazim

mrt1998

Üye
bende kurcam birisi yüklemiş indirirken 1 kurulurken 1 kontür gitmiş yani çok ucuz!!!

--------------- Ekleme ---------------

kullanın yani arkadaşlar!

nightdragon35

nightdragon35

Üye
eline saglık .

dejavu10

Üye
ya arkadaşlar samsung d600 mesenger yükleyen varmı hiç herkez oluoyr diyo ben hala bulamdaım nasıl bişey nerden oluyor bunun adresi yokmu nerden inddircez msn programını yardıcı olursanız sevinirim

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
saol paylaşım için