MSN Messenger cep için ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
thank you

ates

ates

Üye
kurdum ama bağlantı basarısız diyor..herhangi bir ayar yapmamız gerekiyormu..6630 avea için

--------------- Ekleme ---------------

oldu oldu.süper oldu

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Ellerine saglık

yusufucan

yusufucan

Üye
Valla Ben indirdim...wap Ayarlarını Kurdum 30 kontörüm Vardı [Avea] :( Hepsi uçtu Gitti...Artık Güvenmiyorum Msn Programlarına (paylaşım için sağol;)

MoRPHiNe689

MoRPHiNe689

Üye
arkadaslar guzel bir program ve adamlar ne guzel ucret çok az alıyor ayrıntılı bilgi iin bakın

LİNK:

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Teşekkürler

eyypshmc

eyypshmc

Üye
ben 15 20 dk giriyorum kontor yemeden çıkıyorum ;)

dejat

Üye
SLM
ya bingi nasıl indirebilirim?

antıbahoo

Üye
arkadaşlar kontürlü teller için hesaplı ama eğer faturalı hat kullanıyorsanız denemyn derim çünkü tarifenizin gprs ücretlendirmesine göre para gidiyo yani bayagaa pahalı..denemenizi tavsiye etmem..acıp kapattığınızda bile 500 yada 600 ytl arası para gidiyo:(denedim

cool_eagle

Üye
en iisi SLICK walla ileti yazıyor war dosya gönderme war. bi cam açma yok :D:D:D

sadistim

sadistim

Üye
çok saaol

cool_eagle

Üye
ücrestiz olan program bağlantı tabiki ücretlii ;)

ozerenler

Üye
N95

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
vaybe konu açılalı 3 yıl omus 6600 varken çok iyi hatırlıyorum içine etmişti bu program.Sitede mig33 ve morange var arkadaslar bunların haricinde size tavsiyem diğerlerinin yanına pek yanaşmayın(tabii kontorunuz bol değilse:):)

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
ben n73 e turkcell live messenger yükledim. msn yazıp 7777 gönderdikten sonra 6 kontör gitti sonra programı indirmei falan bedava. sonra msn açayım dedim. konuştum falan hiç kontör gitmedi :S

AkreP_KraL_19_1

AkreP_KraL_19_1

Üye
kullandığın operatörün şirketi kampanya yapmadığı sürece bedava msn kullanamazsın

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
turkcell live messenger haftada 7 kontör gidiyo.

fearless55

Üye
ebuddy bnde yükledim müşteri hizmetlerini aradım ayarladım 100kb 1 kontr ...msjları hallettm...
gprs msjı geldi....msjda:gprs servisiniz açılmıştır dio ilgili gprs ile ücretlendirileceksinizi diobu msj ne için geldiii....yardımcı olursanız sevinirimm
[email protected]

Caldere

Caldere

Üye
Teşekkürler