Mralshahawy Belle Extra Taskbars/startmenu V1.03 S^3 Anna Belle Unsigned Türkçe Metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Mralshahawy Belle Extra Taskbars/startmenu V1.03 S^3 Anna Belle Unsigned Türkçe Metyuu

Ekstra Görev Çubuğunu Otomatik gizleyerek ve Başlat Menüsü ile telefona yeni bir görünüm verin

-Ekranı kilitleme
-Favori Yüklü uygulamalarınıza ve Müzik Çalara Erişim
-Başlat Menüsünde kendi resminizi kullanma ve birçok önceden yüklenmiş renkli Düzenlerden birini seçme
-Telefonu Kapatma ve Güç Tasarrufu modunu etkinleştirme

Yenilik 1.03
• Başlat Menüsü simgeleri boyutu (Küçük - Büyük).
• Sıcak alanlar: Alt araç çubunda bas yukarı kaydır kaydırın yukarı Ekstra Görev Çubuğu başlat
- Alt Merkezi
- Bunun yerine Belle Ekstra Düğmeler [kaydırın yukarı] hareketleri ile herhangi bir çatışma önlemek için tüm alt araç çubuğununda.
- Alt araç çubuğunda Sol
- Alt araç çubuğunda sağ

Aero Peek Boş ekran göstermek ve geri dönmek için
C hafızasına yükleyin

Ekli dosyalar

Tepkiler: bafralı53, maxifity, adige28 ve 12 diğerleri

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum emeğine sağlık

cihat04

Üye
çok güzel görünüyor.Teşekkürler

bunu telefondan silemedim dosya silinemiyor uyarısı veriyor o nasıl olacak ?

uygulama otomatik acık olduğu için önce uygulanmaya tıklayıp cıkış yapmalısın. Sonra silinir
telefonu yeniden başlatıp hemen silmeye çalıştım o şekilde silindi uygulamadan çıkış yapmıştım aslında ama bilmediğim birşey olmuş olabilir çünkü çalıştıramadım start menüsünü bi kere girince açıldı daha sonra aktif olmadı ondan silmeye çalışmıştım.

calışmaz olur mu ayarlardan bi düzen seciyon. Mesela benim kendi ayarlamamda, sol alt menü dokunmatigin oraya parmağını yukarı doğru sürükleyince ekrana geliyor. Sen işi cözememişsin uygulamada sorun yok yukarı kaydır seceneginden birini sec. Sectigin ayardan yukarı doğru parmağını kaydırınca uygulama acılıyor

hocam harbiden çözememişim çok güzelmiş sağolasın sayende anladım tek sıkıntı isimlerini değiştirdiğin uygulamaları orjinal isim ve simgesiyle alıyor. Birde istisna uygulamalar kısımını çözemedim bilgin var mı bunlarla ilgili

istsna uygulamaları bende bilmiyorum doğrusu kafada yormadım

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
istisna uygulama listesine eklediğin uygulamayı kullanırken extra taskbar/startmenu uygulaması çalışmıyor. Kısacası hangi uygulamada çalışmasını istemiyorsan bu listeye ekliyorsun

Tepkiler: İbrahimTR