Mr.H Windows Phone bölümü test yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mr.H Windows Phone bölümü test yöneticisi
Paylaşımları ve forum genelinde sergilediği davranışlarıyla yönetim kadromuza girmeye hak kazanmış olan Hünkar arkadaşımız, deneme moderatörü olarak aramızda bulunuyor. Kendisine hoşgeldin diyor ve görevinde başarılar diliyorum.

https://www.maxicep.com/forum/konu/sikayet-sistemi-ozet-kullanma-klavuzu.589698/

https://www.maxicep.com/forum/konu/...evlerini-test-alaninda-deneyebilirler.580220/

Başta bunlar olmak üzere üst konu olarak belirlediğimiz konuları okursan bunlar sana yol gösterici olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Buğra, Bay H ve Reşwan

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Hayırlı olsun, başarılı bir test dönemi diliyorum.
Ekibe hoş geldin @Mr.H :oke:

Bay H

Bay H

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Buğra ve bulutsuzgece
ANIL

ANIL

Admin
Hayırlı olsun.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Teşekkürler abi, inşAllah bir hata yapmadan bu görevi en iyi şekilde yerine getirebilirim :)
Aramıza hoşgeldin. İnşallah başarılı bir test dönemi geçirirsin. Hata yapmaktan korkma elbette hepimiz hata yaparız ama takıldığında yerde Online olan bütün yönetici arkadaşlarımıza danışabilir,yardım isteyebilirsin. Kolay gelsin.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hoşgeldin :)

Bay H

Bay H

Üye
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Aramıza hoş geldin kardeş, test süresi boyunca başarılar diliyorum. Bu süreci iyi bir şekilde atlatacağından hiç şüphem yok ama yine de diliyorum işte. :tebessüm:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun hünkarım tebrik eder görevinde başarılar dilerim, hata yapmamak için takıldığın her konuda sorabilirsin çekinmeden.

anılbaran

anılbaran

Üye
Hayırlı olsun kardeşim hoşgeldin :)

• Beğen
Tepkiler: Bay H
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Hoşgeldin aramıza başarılı bir sürec diliyorum.

Buğra

Buğra

Admin
Hoş geldin :)

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun dostum.Hoşgeldin.Başarılı bir test süreci geçirmen dileğiyle :)

Üst Alt