Mp4'üm Tam Açılmıyor. Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
evt çin 120 liraya mı ne aldım . bi gün yüzü görmedim valllaha. senin dediğinide deniyorum şuan bakalım bişey olacak mı.ç tamirciye götürdüm kabul etmiyo ben yapamam diyo :(

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
yapamadım kardeş hiç bir şekilde olmuyor :(

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
mukoaslan kardeş tamircisini bulamıyorum ki.nerde yapcaklar bir kaç yere götürdüm biz yapamayız çin mallarını dediler . evt benimki de h.kartsız

ARUZKOLIK

ARUZKOLIK

Üye
Benzer bir olayı kendi mp4 ümde yaşadım...Kilitlendi kaldı...Her şeyi demnedim olmadı.En sonunda, playerın şarjı tam olmasına rağmen şarj aletini taktım.Kilitlenme çözüldü ve cihaz şarj almaya başladı...Hemen şarj aletini çıkarıp cihazı açmayı denedim. Cihaz zahmetsizce açıldı. Yaklaşık 5 dakika bekleyip cihazı kapattım ve tekrar açtım. Sorunsuzca açıldı usb ile pc ye bağladım pc de gördü...Bu sorunu iki kere yaşadım, ikisinde de aynı yöntem işe yaradı...Hafızasının çok dolu olmasına yorup boşalttım. Bir daha bu problemi yaşamadım...İlla ki siz de de işe yarayacağını iddia etmiyorum ama, bende böyle olmuştu...

ugur1000

ugur1000

Üye
arkadaşlar benimki garip
benim ferro gk888(asahi gk888)
geçengün firmware attım pc ye bağlı ekyanında kaldı(çıkartmama rağmen)
sonra aç-kapa işi uyguladım şimdide sadece ekran ampulleri yanıyor yazı yok şarşda şu an ama oda olmuyor

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben herşeyi denedim ve sunu anladım ki bir boka yaramaz bu çin malları ;) :off:

atakan179

Üye
çünkü ilk aldığında reset yada sonradan reset atılmamış olarak çalışmaz ve siz onun öle şaarjı dolduğuna bakmayın mp4 2 saat şarjda kalacaktır. :bye2::oke:

djmamis04

Üye
arkdaşlar benimde ferro markalı mp5 çalar var açıyorum hani bilgisayara virüs girince hoşgeldiniz yazısı geç açılıyor oda onun gibi ama hiç açılmıyor ferro yazıp donup kalıyor pc görmüyor acapa virüs'mü girdi lütfen allah rızası için yardım edin:vur

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
yaptım artık fllas bellek olarak da gormuyor hacıı :S

Üst Alt