Mp4'üm Tam Açılmıyor. Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
Mp4'üm Tam Açılmıyor. Yardım
arkadaşlar bende cakma sony mp4 war.mp4 un ekran acılıor acılıstaki saat te takılı kalıo.pc de tanımıo bıcımlendıremıomda yardım ederseniz cok sevinirim.sımdiden thanks.

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
Agalar kımse bişe bilmiomu? =(

polo291

polo291

Üye
reset tuşu varsa reset çek:oke:

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
var ama yine o kum saati gelio öyle kalıyor :agla

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
yazılım filan attıysan yanlış yazılım atmışsın ancak atmadıysan aşırı hafıza doluluğundan da olabilir diyebilirim...

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
yok yazılım ama hafıza cok dolu o yusden o zaman.ne yapabilirim acaba gislikahraman kardeşim?

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
hafızayı biçimlendirebilirsin...

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
işin garibi pc de görmüo, pc ye takıncada ekranda kum saati donup kalıo. :(

Emre-45

Emre-45

Üye
tamirciye götür

Symbiont

Üye
İNTERNETTEN FİRMWARE ara bulunca play tuşuna basarak pc ye tak driver isticek indirdiğin dosysda olmalıdır driver seç donanım yüklendi falan filan ... sonra o doyada firmware ile ilgili bir exe olacak onu aç scan falan çıkacak bulunca firmware update et açılmassa aldığın yere götür (çin işi elektronik tamiri her yiğidin harcı deil)

--------------- Ekleme ---------------

hafızayı biçimlendirebilirsin...
Sakıkn bunu yapma firmware silinir sonra flash bellek olarak kullanırsın mp4 ünü

werkan07

Üye
arkadaslar benım de bı mp4 problemım var ,problem su:içine werı atabılıyorum mp3 vıdeo vb herturlu vıdeo ama attım dosyaları goremıyorum vıdeo ve mp3 calmıyor resetleme ve bıcımlendırme yaptım ama yıne aynı degısmedı yardımcı olursanız sewınırım şimdiden hersey için tesekkurler :(

Symbiont

Üye
arkadaslar benım de bı mp4 problemım var ,problem su:içine werı atabılıyorum mp3 vıdeo vb herturlu vıdeo ama attım dosyaları goremıyorum vıdeo ve mp3 calmıyor resetleme ve bıcımlendırme yaptım ama yıne aynı degısmedı yardımcı olursanız sewınırım şimdiden hersey için tesekkurler :(
Çin Malı Sony lerden mi senin mp4 ünde firmware gerek sanada bulursam ekleyiyim bari amma da problemli yaw :bilmem:

Doğan

Üye
çin malı olduğu için her türlü sorunlara alışkın olmalısın nede olsa Made in China

mukoaslan

mukoaslan

Üye
ya benimde sony mp 4 var galiba seninkinin aynısı hafıza kartı yok dimi benimkinin yok eğer benimkinin yanısıysa hemen onu tamirciye götür onun hafızasını silsinşler seninkine virüs girmiş çünkü yapacak bir şey yok:(

söylediklerimi dikkate al

Symbiont

Üye
ya benimde sony mp 4 var galiba seninkinin aynısı hafıza kartı yok dimi benimkinin yok eğer benimkinin yanısıysa hemen onu tamirciye götür onun hafızasını silsinşler seninkine virüs girmiş çünkü yapacak bir şey yok:(

söylediklerimi dikkate al
:nono:Abi Ne Virüsü Ne Diyosun Virüs Sadece Akıllı platformlada çalışır Symbian Windows Linux Mac vs
ama ne alaka firware ile virüs

eğer çiiyn malı ise tornavida ile açın içini devrelerin üzerindeki firma isimlerini yazın bide mp4 ünüzün modelini yazın size Firmware bulayım

4ever123

Üye
Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Aynı problemi ben de yaşadım. güç anahtarını açınca kum saati çıkıyor ve donuyor. Karşılama ekranına geçmiyor bile. Bilgisayara taktığımda da USB Device olarak görüyor, "Yüklerken hata oluştu" mesajını veriyordu.

Yaklaşık yarım saat kadar, yazılım açılana kadar güç anahtarını açıp kapattım. En sonunda cihaz ısrarlarıma dayanamayıp açıldı. Bilgisayara taktım. Bilgisayara taktığımda da problem yaşamadım.

Cihazı güç anahtarından kapattım. Tekrar açmak istediğim de aynı sıkıntıyı yaşadım. Yine yarım saatlik bir aç\kapa operasyonu ile cihazı tekrar açtım.

O günden bu yana cihazı güç anahtarından kapatmak yerine Play tuşuna basılı tutarak Standbye'a alıyorum. Standbye'da pil yiyor ama başka bir formül bulamadım.

Önemli Not: Aç\Kapa'lar sırasında ekran kendiliğinden açılıp kapanmaya başlarsa "Daha da fena bozduk!" diyip de kulağımı çınlatmayın sakın :D . Bu cihazın pililnin bittiği anlamına geliyor. Operasyona devam edebilmeniz için önce şarz etmeniz gerekiyor pili. Cihazı bilgisayara takıp cihazın güç anahtarını açın. Kum saati donup kalsa dahi şarz olur cihaz ;)

Eğer denerseniz, bir zaman sonra "Açılmıyor!" diyip yarıda bırakmayın, devam edin. Mutlaka açılacaktır ;)

Sorun cihazın hafızasının dolu olmasından veya virüsten kaynaklanmıyor. Hafızayı formatlayarak boşaltmama rağmen yine aynı problemi yaşamıştım.

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
tamirci almıo ki.ben bunlarla ilgilenmiorum dedi :(

valla ben onu yaptım :(

GunsRoses

Üye
geçmiş olsun...

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Sağol

burcu*

burcu*

Üye
selam bnde mp4 ile ilgili bir sorun yaşıyorum internetten siperiş etmiştim şuanda alışveriş yaptğm şahıslar alakadar olmuyor . 4ever123 sizin dediğiniz yöntemi uyguluyorum ama hala bir sonuç alamadım acaba başka bir çözüm yolu olabilir mi ? teşekkrler.

4ever123 öneriniz için çok teşekkr ederm denedim ve sonunda oldu .iyi günler :D

Üst Alt