mozilla , chrom ,opera ya tıkladığında internet explorer u açan bilgisayarlar için çözüm içeri gir.

Sponsorlu Bağlantılar

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
mozilla , chrom ,opera ya tıkladığında internet explorer u açan bilgisayarlar için çözüm içeri gir.
bilgisayarınızda opera, google chrom , mozilla gibi tarayıcılara tıkladığınızda direk olarak internet explorer i mi açıyor ışte çözüm burda... Ben bu sorunu yaşamıştım ve görev yöneticisini çalıştırdım baktım orada çalışan beerbeer diye bir program çalışıyor kapadığımda bütün tarayıcıları açılıyor.. Çözümü şu başlat tam araya tıklayacaksin dosya ve klasör de araya tıklayacaksin sonra tüm dosya ve klasör seçeneğine tıklayacaksin tıkladıktan sonra önce aşağıda ileri düzey seçeneklerine tıklayarak içinde bulunan ilk 3 kutucuğü işaretleyecek ve "beerbeer" olarak arayacaksin dosya bulunur zaten direk sonra dosyayı "alt gr+ del " e tıklayarak silin eğer silinmez ise görev yöneticisinden işlemi sonlandirin ve öyle silin kesin olarak silinecek ve artık bütün tarayıcılar açılacak... Kolay gelsin kusura bakmayın konuyu telefonumda açtım ondan düzensiz bir konu oldu umarım işinize yarar...

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hiç rast gelmedim böyle birşeye

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi

Benimde ilkez başıma geldi çözümünü bulmuş iken paylaşayim diye düşündüm ama şimdi söyleyeceklerim bir teori doğruluğu yok ama bu beerbeer dosyasını internet explorer yüklü olduğu klasör un içinde buluyordu internet explorer kendi programının kullanımını arttırmak için böyle bir yola başvurmuş olabilirmi ki acaba biliyorsunuz bu aralar internet tarayıcısı çekişmeleri yaşanıyor.. .s

xxcepkoxx

xxcepkoxx

Üye
ya dostum banada aynısı oldu bi ayrıntılı anlatırmsn sana zahmet düzeltemşiyom

- - - Eklendi - - -

kardeşim düzelttim bende ki başka bi şekilde oldu gorev yoneticisinde winloge diye bişe çalışıyordu onu kapattım normal çalıştı browserler

o bi dosyaydı yeri ise proggram files/internetexplorer/internetexplorer burda winloge diye dosyayı sildim çalışıtı

şöyle tahmin ediyorumki iexplorerı kullanmamız için yapılmış bi şey :D:D

• Beğen
Tepkiler: psko123

osmndmr.32

Üye
s.a ben netobook alcam nasl alaym szlerdn örnek alaym tskrlr

marist

marist

Üye
Hiç Başıma GeLmedi . :hmmm

psko123

Üye
denicem

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

kardeşim düzelttim bende ki başka bi şekilde oldu gorev yoneticisinde winloge diye bişe çalışıyordu onu kapattım normal çalıştı browserler

o bi dosyaydı yeri ise proggram files/internetexplorer/internetexplorer burda winloge diye dosyayı sildim çalışıtı

saol kardeşim denedim oldu allah razı olsun

dr.xavi

Üye

- - - Eklendi - - -

kardeşim ben de görev yöneticisi açılmıyor ya nasıl halledebilirim? öyle bir program yapmışlar ki winloge çalışıyorken winloge yi silemiyorum winloge yi kapatmak için görev yöneticisine girmeye çalıştığımda açılmıyor her seyi düsünmüsler sorunu cözemememiz icin

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
aynen bencede bu diger tarayıcılar calısmıyor adamlar yolu bulmus :D

batusch01

Üye
ne tarayıcılar ne de görev yöneticisi çalışıyor internet explorer da çok saçma donuyor sürekli lütfen yardım acil (bilgisayar annemin geri düzeltemezsen yandım!!):ağlarım:

- - - Eklendi - - -

Hiç Başıma GeLmedi . :hmmm

inşallah gelmez:)

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
ne tarayıcılar ne de görev yöneticisi çalışıyor internet explorer da çok saçma donuyor sürekli lütfen yardım acil (bilgisayar annemin geri düzeltemezsen yandım!!):ağlarım:

- - - Eklendi - - -

inşallah gelmez:)

Bilgisayara virüs bulaşmıştir sisteme ondan ya format at yada format at :) antivirüs programi yükle diyeceğim ama direk sistem dosyalarını silersen pc hiç açılmaz bu kez format yani..

onurahmet03

onurahmet03

Üye
Hiç gelmedi banada :)

dgasf78

Üye
Kardeşim bnm beerbeer die bir program çikmio napicam yaw ama ayni sorun bnde var windows7 kulaniorum

c_bom_19

Üye
bnimkindede bilgisayarı açıyorum chrome açılıyor herhangi bir dosyaya girdiğim zamanda explorer açılıyor yardımlarınızı bekliyorumm

Teom@n

Teom@n

Üye
bnimkindede bilgisayarı açıyorum chrome açılıyor herhangi bir dosyaya girdiğim zamanda explorer açılıyor yardımlarınızı bekliyorumm

Birlikte Ac problemin var gibi. Linkteki programi kaldir ve dosya iliskilerini duzenle. Sorunun kalmayacaktir.

sergen7676

Üye
beyler nası yapılcağını sölüyorum öyle formatla virüs programlarıyla ilgilenmeyin cvp kendinize yeni bi oturum açın ve crome ye basın işlem tamamdır

sergen7676

Üye
yeni oturum aç ve eskisi gibi kullan ;)

sergen7676

Üye
ben yeni oturum açtım ve düzeldi yeni oturumdan giriyorum

curly_burak

Üye
iyi günler aynı sorun benımde basıma geldı telaş yapmaya gerek yok fotmat atmadan işinizi kolaylıkla hallaedebilirsiniz .. görev yönetisinı acamıyorsunuzdur , regedit i acamıyorsunuzdur, avg ve combofix gıbı vırus tarayıcılarını ındıremıyorsunuzdur yuklu olan bır vırus programı bunu vırus olarak bulmaz ... Ben dosyanın adını bılıyordum ındırırken gördum karsıdan yuklemlere gırdım dosyayı sılmek ıstedım ızın vermedı calsıyor dedı elımden bırsey gelmedı . güvenlı modda bılgısayarı actım o dosyayı 'play.exe' sıldım normal bır sekılde bılgısayrı actım sorun çözuldu =) bu kadar basit olacagını sanmıyordum kolay gelsınnn mail: sav.burak41@gmail

steinberg

Üye
benim şuanda başımda bildiğim bütün küfürleri ettim bunu yapana neye bassam exp geliyor sade süzme orosbu çocuğu bunu yapanlar

- - - Eklendi - - -

combofix adlı proğramla sorun çözülüyor

Üst Alt