Motorola Xoom telefon olarak kullanılabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

lky

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Xoom telefon olarak kullanılabilir mi?
merhaba,

motorola xoom almak istiyorum. bu tableti telefon olarak kullanma şansımız var mıdır?

teşekkürler.

OğuzcanAbi

Üye
yok malesef :oke:
ama skype fln
yapabilirsiniz
yerine samsung galaxy s2 tercih ederim

lky

Üye
    Konu Sahibi
aslında benim de tercihim o fakat şuan çok pahalı :(
sahibinden.com da nispeten güzel fiyatlar var ama uluslararası garanti deniyor ve sanırım burada geçerli değilmiş.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
arkadaşım o tableti nereye koyacaksn ayıptır sorması telefon olarak kullanılsa bile onun için elinde çanta taşıman lazım laptop gibi

lky

Üye
    Konu Sahibi
laptop yerine kullanmayı planlıyorum aslında. hem daha hafif hem benim için yeterli. aynı zamanda telefon olarak da kullanılabilse, bluetooth ile kullanıldığında mükemmel olurdu :(

sadolayn

sadolayn

Üye
Ever arklar yokmu bunun telefin gorusme programi mesa geliyoor xoom calmiyor bide bu gelen messjlsri nerden goruyoruz

fireman87

fireman87

Üye
Motorola Xoom çok iyide o fiyat ne öyle, o kadar para verilirmi bi tablete.. Hem yeni nesil smartphone'ler tabletleri aratmıyor onun yerine güzel bi telefon al :oke:

mobilegeek

mobilegeek

Üye
Tablet PC'ler için telefon özelliği bence çok gereksiz; ayrıca Xoom'un yüksek fiyatı nedeniyle kaliteli bir smartphone almak daha akıllıca olacaktır.:oke:

seasoft

Üye
Bence de motorola xoom un telefon ozelligi olmalı. Bende 2 gun once motorola xoom aldim 3g desteği var diye turkcell den de eş kart aldim.Zaten bir internet paketim var neden bir tane daha satin alayim dedim. Eş karti xoom a taktim diger eş kartin takili oldugu telefonu kapattim internete baglanip xoom daki eş kart uzerinden kendimi aradim. Telefon ariyor ama xoom da calma sesi yok, zaten cevapsiz arama diye bir sey yok. Tamam xoom u telefon olarak kullanmasak bile gelen cagrilari gormek isterdim. Hele bluetooth ile falan telefona cevap verilse cok daha guzel olurdu

mobilegeek

mobilegeek

Üye
Ya yolda yürürken Xoom u nereye saklayıp da konuşacaksınız kulaklıkla? Zaten kocaman tablet. :d:

seasoft

Üye
Ya yolda yürürken Xoom u nereye saklayıp da konuşacaksınız kulaklıkla? Zaten kocaman tablet. :d:

Bence de motorola xoom un telefon ozelligi olmalı. Bende 2 gun once motorola xoom aldim 3g desteği var diye turkcell den de eş kart aldim.Zaten bir internet paketim var neden bir tane daha satin alayim dedim. Eş karti xoom a taktim diger eş kartin takili oldugu telefonu kapattim internete baglanip xoom daki eş kart uzerinden kendimi aradim. Telefon ariyor ama xoom da calma sesi yok, zaten cevapsiz arama diye bir sey yok. Tamam xoom u telefon olarak kullanmasak bile gelen cagrilari gormek isterdim. Hele bluetooth ile falan telefona cevap verilse cok daha guzel olurdu

kimsenin xoom u telefon olarak kullanmak gibi bir derdi yok. Bu cevabi yazarken masada oturuyorum ve 3G yi kullaniyorum. Wi fi de yok. Yukaridaki mesajimda ifade ettigim gibi su an telefonum kapali. Beni arayan olursa telefonum karsi arayan taraf acisindan caliyor gorunecek ama benim haberim olmayacak. Cunku eş kart kullaniyorum. Eger xoom gelen cagriyi yanitlama imkani verseydi benim acimdan cok guzel olurdu. Anlatmak istedigimiz durum bu.

sadolayn

sadolayn

Üye
VALLA ARADIMSONUNDA BULDUM PROGRAMINISNI ADAFFIX BEN SU SITEDEN INDIRDIM PRGRAM ARAYANLARI GOSTERIYOR TAM KURCALAMADIM AMA GUZEL BIRSEYE BENZIYOR

caglet

caglet

Üye
Mesaj gelince okuyorsunuz , aramalarıda görebiliyorsunuz fakat cevaplıyamıyorsunuz.. bazı programlarda Arayanı açıyorsunuz ama sesiniz gitmiyor...