Motorola atrix 4g brick oldu :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

excitir06_84

Üye
    Konu Sahibi
Motorola atrix 4g brick oldu :(
Arkadaslar motorola atrix 4g cihazim rom atarken brick oldu.sarj almiyor telefonhicbir islem yapamiyorum nasil kurtarabilirim arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum.bu arada turkiye cihazi degil mb860 at&t modeli.fabrika cikis haline getirebilrisem yeter bana.yoksa elimizde kalacak cihaz

ney27

Üye
kardesim gecmis olsun
brick olduguna eminmisin
telin pilini çikart tekrat tak açiliyormu bir bak

- - - Eklendi - - -

acilis ekranindan ileriye gitmiyorsa orjinal att romu flash lsyarak atabilirsin veya attye uygun cwm rom yukle bu forum da paylasilan rom ve root yontemleri uluslararasi ateix ( olympus mb860 )içindir

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
arkadaslar motorola atrix 4g cihazim rom atarken brick oldu.sarj almiyor telefonhicbir islem yapamiyorum nasil kurtarabilirim arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum.bu arada turkiye cihazi degil mb860 at&t modeli.fabrika cikis haline getirebilrisem yeter bana.yoksa elimizde kalacak cihaz

telefon hiç mi açilmiyor kurtarma moduna giremiyormusun??

excitir06_84

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar soyle daha kapsamlı acıklayım yardımınız en azından acıklamama gore verımlı olur.cıhazda 2.3.7 surumu vardı rootluydu ama orjınal rom mu yoksa custom mu bılemıyorum.4.2 yukledım cm7 olanı ama bır turlu google store yukleyemedım gaap dıye bır program buldum ve yukledım setup wızard calısmayı durdurdu uyarısı verdı devamlı acılısta.bende sınırlendım telefonda ne var ne yok sılıp orjınal flashlama işine gırıstım.konu var buldum ve yukemeye basladım yalnız rsd lite programında failed telefonda ise tam hatırlamıyorum ama 35 li yazılı bır errorda kaldı pılı cıkardım taktım ve rsd ekranına gıremedım batery az flashlama ıcın gıbı ıngılızce uyarı verıyor.sarja taktım dolsun dıye ama nafile ısınma oldu ama dolmamıs tekrar denedım ama yıne aynı.o problemıde bataryayı harıcı sarj unıtesıyle doldurarak gıderdım sımdı sızden rıcam rsd ıle sorunsuz orjınal romunu nasıl atarım bırde okudugum kadarıyla bulundugu surumden asagı rom yukledıgınde hard brick oluyormus arkadaslar sasırdım kaldım.yansın telefon korkmam ama yapamasamda uyku tutmaz ınanın biraz ınatcı ınsanım ya telefon tamamen olacak yada yanacak elımde.arkadaslar bu model ıcın orjınal rom varsa lınkını verırsenız basaracagım herlade rsd moda gırebılıorum artık ama custom romları kabul etmıyor.

ney27

Üye
kardes bukonuyla ilgiili sana yarsimxi olacak bilgim yok ancak sana yardimci olacak birlink yollu yorum korkmana da gerek yok
motomodtr.forumcommunity.net/?f=7260549

excitir06_84

Üye
    Konu Sahibi
tskkr ederım kardesım ınan ıkı gundur sabahlıorum orjınal flashını atamadım cıhaza.orjınal rom buldum yalnız atarken rsd lıte ıle cıhaza yuzde yuzu tamalıyo ıkı dakıka beklıo ve fail hatası verıyo nedendır acaba bır yerde yanlıslık mı yapıorum kı

korkma

korkma

Üye
tskkr ederım kardesım ınan ıkı gundur sabahlıorum orjınal flashını atamadım cıhaza.orjınal rom buldum yalnız atarken rsd lıte ıle cıhaza yuzde yuzu tamalıyo ıkı dakıka beklıo ve fail hatası verıyo nedendır acaba bır yerde yanlıslık mı yapıorum kı

Kardeş hemen yardım edim sana Recovery Moda girmen lazım ilk etapta Wipe yapman lazım , RDS de fail hatası alıyorsan , yoksa direk pcden RDS ile 2.3.4 orjinal sürümü flashla , halen yapamazsan haber ver , fakat arkadaşın gönderdiği link senin işine yarar olmadı XDA'nın sitesinde yeterince RDS ve Brick konulu link var oraya da bakabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt