Moto G X1032 X1033 farkı?

• 13 Ağustos 2014
  • 946 Okunma
  • 11 Cevap

1. Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bunların farkı biri tek biri çift sim mi?

Yazan: Moto_G
    Samsung ile gönderdi
  2. Evet.
    Xt1032 8gb
    Xt1033 16gb ayrıca
    Ve boşuna merak ediyosun türkiye de sadece xt1033 var zaten.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Kardeşim burda bitane varda yurt dışından getirilme ihtimali olabilir diye sordum yahi tek farkı biri 8 biri 16lik demi ozaman gidip bakam 1033 se alam :) sanşıma memlekette buldum daha jelatini bile açılmamış :D:D

Samsung ile gönderdi
  4. Ayrıca xt1032 tek
    Xt1033 cift simli :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Pasaport kaydı yapmayacaksan alma :) imei atmak o kadar kolay değil mis buna :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Hatirladigim kadariyla x1033 gordum diye biliyorum eger buysa imeide sorun yoktur degimi?

Samsung ile gönderdi
  7. Yine de yurt dışından getirilmiş olabilir. En iyisi telefonu faturasıyla berabercalman. Onun dışında çalıntı da olabilir.

iPhone ile gönderdi
  8. Telefoncu güvenilir zaten hemen imei kontrol yapıyorum ben ordan anlaşılır fiyatta 650 alcam uc taksitle felan iyimi fiyat

Samsung ile gönderdi
  9. Telefon sıfırsa iyi değilse kötü

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. En üsteki jelatin açılmamış bile brightstar yapışkanı felan yırtılmamış.

Samsung ile gönderdi
  11. Faturasına dikkat et. Faturasız alma. Eğer faturalı ve sıfırsa çok iyi fiyat.

iPhone ile gönderdi
  12. Diyoki abi onada bir kadın getirmiş sat diye demiş ben 800 tl ye aldım telefoncuda dediki bir hafta bekle satamadım diyeyim sana 650 veya 600 e vereyim kesin alırsın dedi yani bakalım :D

Samsung ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
13/12/2018 - 14:29