MORANGE messenger, hotmail,arkadaş arama, web browser ve fazlası

Sponsorlu Bağlantılar

mamii_ii

Üye
paylaşım için sagol

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
chat kısmına gir orada add new account var. oradan eklemek istediğin messenger türünü seç msn, yahoo, vs.... ekledikten sonra tıkla ustünü gir ....

jeet_burhan

jeet_burhan

Üye
nasıl yapıyorsunuz acaba cevapı varmı ama öok iyi olmuş teşekür ederim

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
telefonun ne?

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hotmaillive olayı başlayınca bu ve buna benzer programlardan hotmail postaları alınamaz oldu. Kusura bakmayın artık. Kaç yıldır kullanıyordum bu programı. 1 Aydan bu yana bitti mail olayı. :((

_ArDiS_

_ArDiS_

Üye
sagoll kardeşş güzel paylaşımm...

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar morange hotmaile tekrar giriş yapmaya başladı. Hayırlı olsun.... Yapamayan olursa buraya yazsın. Hallederiz....

hotbord_34

Üye
6600 çalışmıyor ???

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş 2 sene kullandım 6600 da . Problem nerede anlat halledelim.

fcankaya

Üye
teşekkürler MORANGE V versiyonu daha yeni değilmi

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
evet yeni. Fakat ben tavsiye etmiyorum. Wireless olan veya paket internet kullananlar için iyi ama .Kullandıkça ödeyenler için biraz pahalı kaçar. Fazla veri harcıyor. Diğerini kullanın.

kislikma

Üye
arkadaşlar benimde morange çalısmıyor.add account yerine adresimi yazıyorum hiç bişe olmuyor yardım ederseniz sevinirim

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benimde morange çalısmıyor.add account yerine adresimi yazıyorum hiç bişe olmuyor yardım ederseniz sevinirim
Mail kısmınamı yoksa chat kısmınamı? Eğer msn eklemek istiyorsan add account deyip MSN i seçmelisin. Mail olayında add account deyip mail adresini yazacaksın. ******* gir okeyle. "Succeed" yazarsa oldu demektir. O dakikadan sonra mailine gelen mesajları alırsın. Ayrıca Email/ "sol üst tuş"/More/ account list 'e gir. Orada mail adresini görürsün Status OK yazması lazım.

kislikma

Üye
kardeş msn ye bağlanmak istiyorum msn ye tıklayıp add accounta msn mi ve şifremi yazıyorum girmiyo yani hiç bişe olmuyo eskiden oluyodu ne oldu buna şimdi

lazoglu8108

lazoglu8108

Üye
kardeş bunun için gprs bağlantısı gerekiyo ve hangi ayarlardan girecez onu söylermisin

kislikma

Üye
gprs ayarlı bende zaten iki gün önce giriyodu daha girmiyo

kislikma

Üye
tamam tekrar girmeye başladım çok şükür :)

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
tamam tekrar girmeye başladım çok şükür :)

Normal mig33 ayarlarıyla gireceksin... Arat forumda bulursun...

--------------- Ekleme ---------------

Normal mig33 ayarlarıyla gireceksin... Arat forumda bulursun...

tunahan53

tunahan53

Üye
eline sağlık teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

eline sağlık teşekkürler

caka200

caka200

Üye
teşekkürler

Üst Alt