Monte Ana Menüye Video Oynatıcı Simgesi Ekle + Resimli Anlatım !!

Sponsorlu Bağlantılar

TasteKiN

TasteKiN

Üye
ya ben yaptım fakat bunu yaptıktan sonra kaynak dolu hatası vermeye başladı 3 işi bir yapamaz oldum ben bununla ilgili olduğunu düşündüm çünki bunu yaptıktan sonra oldu eski versiyona alsam mı yoksa bu kaynak yetersizliğini çözmenin başka bir yolu var mı :D

sharmrock

sharmrock

Üye
bu garantiyi devre dışı bırakır mı

ekremozo

ekremozo

Üye
ya task man ager tam nasıl oluyor biri tam bi anlatsa???

tayyfunn

Üye
aygıt yöneticisinden no.yu bulduk... com8... sonra ilgili yerede yazdık... sonra napıcaz.. hiçbişey olmuyor... tel.nasıl bağlanıp maninmenüdekilerle değiştiricez?????

baranselona

baranselona

Üye
aygıt yöneticisinden no.yu bulduk... com8... sonra ilgili yerede yazdık... sonra napıcaz.. hiçbişey olmuyor... tel.nasıl bağlanıp maninmenüdekilerle değiştiricez?????

telefonu bağlayıp-tkfileexplorer i açacak ve registry bölümüne girip mainmenü reg ini dosyasını bilgisayarındaki d klasörüne kopyalayacak kopyaladıktan sonra word pad ile açıp 0 yazan bir yere yazıda bildirilmiş olan (57 sanırım) sayıyı girecek ve doysayı değiştireceksiniz- sonra yine tk file explorerden değiştirdiğiniz dosyayı registry e atacaksınız ve dosyalar dğişmiş olacak sonra tel kapatıp açılacak menüye videoplayer gelecek

karışık oldu ama...

iyi akşamlar

tayyfunn

Üye
telefonu bağlayıp-tkfileexplorer i açacak ve registry bölümüne girip mainmenü reg ini dosyasını bilgisayarındaki d klasörüne kopyalayacak kopyaladıktan sonra word pad ile açıp 0 yazan bir yere yazıda bildirilmiş olan (57 sanırım) sayıyı girecek ve doysayı değiştireceksiniz- sonra yine tk file explorerden değiştirdiğiniz dosyayı registry e atacaksınız ve dosyalar dğişmiş olacak sonra tel kapatıp açılacak menüye videoplayer gelecek

karışık oldu ama...

iyi akşamlar

teşekkürler ama benim tel bağlı... connect dediğim zaman böyle bi yazı çıkıyor...
''unable to open the specified port please try again'' türkçesi belirtilen bağlantı noktası açılamıyor diyor.... neden acaba çözemedim...

baranselona

baranselona

Üye
port adresinizi yanlış girmişsiniz yada bağlantı hızı uyumlu değil yönette gördüğünüz port adresini yazın örn(com5) eğer bu doğruysa hzınıda aygıt yöneticisindekiyle aynı yapmalısın örn(baud rate 115200) gibi ayarları eşitleyin

tayyfunn

Üye

karışık oldu ama...

Iyi akşamlar

bilg.d klasörüne kopyaladım ama açılmıyor bu dosya....??? Word pad la acıcaz ama hiç açılmıyor.....

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Eğer simgeyi beğenmezseniz düzenleye basıp alttan sıfırla deyip evete basın ozaman simge gider :...

guljcan

guljcan

Üye
bu işlemi yaparsak garanti dışı kalırmı tel?

baranselona

baranselona

Üye
bilg.d klasörüne kopyaladım ama açılmıyor bu dosya....??? Word pad la acıcaz ama hiç açılmıyor.....

attıysanız açılır yanlış dosyayı atmış olabilirsiniz belki word pad vb.. programlarda açılıyor

byburakk134

byburakk134

Üye
bRnSL Kardeş ne yaptıysm bağlanmıyor. Port ayarları diğer ayarlar hepsi eşit durumda. Ama Bağlantıı yok.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Güzel.Çalışıyor...:)

metin_nn

Üye
ben yaptım çok başarılı çalıştı samsung için pc bağlayarak yaptığım tek şey bu yapamayanlara hemen yardımcı olabilirim

msn falan teamla bağlanıp yapabiliriz :)

baranselona

baranselona

Üye
bRnSL Kardeş ne yaptıysm bağlanmıyor. Port ayarları diğer ayarlar hepsi eşit durumda. Ama Bağlantıı yok.

bilgisayarda kies yüklü olmalı

önce masa üstünde bilgisayarıma sağ tıklıyoruz ve yönete basıyoruz alttaki gibi menü geliyor modemler den samsung usb modem gibi bişey olmalı

şimdi yukardaki gibi COM5 yazan yerde sizin bilgisayarınızda başka bişey yazabilir..

bu com numarasını tkfilexxplorer de aşağıdaki resimdeki gibi ayarlıyoruz

ve bağlan yerine tıklıyoruz artık işlemin tamam olması ve altta menü açılması gerekli

byburakk134

byburakk134

Üye
ben yaptım çok başarılı çalıştı samsung için pc bağlayarak yaptığım tek şey bu yapamayanlara hemen yardımcı olabilirim

msn falan teamla bağlanıp yapabiliriz :)

TkFileExplorer Kurulumnda yardımcı olurmusun kardeş ?

cagajosef

Üye
teşekkürler kardeşimm oldu..

sonlevent36

sonlevent36

Üye
Arkadaşlar ben bir türlü TkFileExplorer ile telefona giremedim.

TkFileExplorer 2.2
Windows 7 Ultimate 64 bit

Aygıt Yöneticisinden Samsung Modemin COM numarasını yazıp bağlan diyorum, "Warning: Unable to open the specific port" şeklinde hata veriyor.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Samsung star wifi de denesek olurmu arkadaşlar?

Üst Alt