Monster Laptop Hakkında Sorularım

Sponsorlu Bağlantılar

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Monster Laptop Hakkında Sorularım
Merhaba arkadaşlar ben msi alacaktım ama gtx950m'ye 4800 vermeye değmez diye düşündüm ve monster'e tekrar yönlendim. Masaüstü önermeyin çünkü Sabit kullanabileceğim alan yok evde sabah ve akşam farklı farklı odalarda kullanmak zorundayım.
ama almadan önce kullananlar hakkında sorularımı sormak istiyorum.

1.) Performans'ı sormama gerek yok sanırım ama yinede sormam gerekiyor Gta 5 , Watch Dogs , Battfi d 4 , Mortal Kombat X , Far Cry 4 oyunlarını High Ayarlarında anlık donmalar olmadan akıcı bir şekilde oynatır mı ? ve Ultra'da kasar mı?

2.) Isınma Sorunu var mı?

3.) Ses kalitesi nasıl , istediğim modelin tanıtımında en iyi ses kalitesi yazıyor ama yinede merak ediyorum msi'nin laptop'larında (ge70) ki ile eşit mi , yakın mı , daha mı iyi yoksa daha mı kötü?

4.) Kasa Kalitesi , ileride renk atması vb. sorunlar olur mu? , beğendiğim modelin kasası benim çok hoşuma gitti doğrusu beğendim ancak sorunları var mı diye merak ediyorum. Renk atması , kırılma , bozulma vb. sorunları oluyor mu?

5.) Ssd'ye gerek var mı?

6.) Servisi nasıl , iyi diyorlar ama yinede sormam gerekiyor.

7.) İnternettten sipariş vereceğim en fazla ne kadar sürede gelir ? 1 ayı bulur mu , 1-2 hafta içinde gelir mi?

8.) Laptop ilk geldiğinde herangi bir sorunu çıkıyor mu çoğunluk çıktığını söylemekte.

9.) Kaç yıl götürür ?

10.) ileride parça değişimi yapılabilir mi?

bu soruların hepsine cevap verirseniz almayı düşünüyorum aslında alacağım ama ses kalitesi , kasa kalitesi ve ilk geldiğinde arızalı çıkması gibi konuları merak ediyorum.

Düşündüğüm Model =

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
1- söylediğin oyunları rahatlıkla oynarsın kuşku etme
2- monster kronik ısınma sorununu çözmüş markalardandır ısınmayla ilgili problem yaşayacağını düşünmüyorum.
3- yine kuşkun olmasın msi monster iki markanında ses kalitesi iyi düzeydedir.
4- renk atması kırılma vs vs senin kullanım tarzına göre düzgün kullanırsan uzun süre herhangi bişey olmaz
5- ssd eğer düşünüyosan tabiki çok iyi olur ama takılmasada olabilir senin tercihine kalmış
6- servisi bi casper, asus kadar olmasada idare eder düzeyde. monsterin büyük şehirlerde sadece servisi var.
7- hangi siteden alacağına bağlı ama çoğu site 4 - 7 iş günü arasında getiriyolar.
8- bu kadar tedirgin olma sorunlu felan olacağını sanmam. gerçi teknoloji işi şans işidir :)
9- düzgün kullanımda 5-7 yıl götürür diye düşünüyorum.
10- parça değişimi yaparsın ama garantiden çıkar. garanti bitince parça değiştir bana sorarsan.

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM

Üst Alt