Molome Efektli Kendi Çekimim Resimler. :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Molome Efektli Kendi Çekimim Resimler. :)

Nasıllar :naughty: yorumlarınızı bekliyorum :)

Su resmi 808 ile çekilmiştir. Geri kalan hepsi 603 ile.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

M. tAHA

M. tAHA

Üye
Sanırım yorumsuz :ehe

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Daha önce Profesyonel fotoğrafçılık yaptın mı? Yapmadıysan dene :ehe

• Beğen
Tepkiler: M. tAHA
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Vuhuuuuu süpperr :kıskıs:

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
çekim açıları güzel lakin nesne seçimleri biraz daha özenli olabilirdi sanırım. O pet bardak ve şişe hiç sanatsal durmuyor. :ehe

doctorrr

doctorrr

Üye
anaaaaamm :halay3: hemen molome u yüklüyorum :D benimde var fotolarım :p

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Güzelmiş valla :D

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Kadraja dikkat et :) Yani fotoğrafını çektiğin şey ekrana sığsın. Taşma olmasın. Bu çok öenmli bir nokta :) Kaktüsü gerçekten iyi çekmişsin yalnız işte sığdırsaydın çok daha güzel olurdu :)

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
İlk fotoğraf müthiş :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Kadraja dikkat et :) Yani fotoğrafını çektiğin şey ekrana sığsın. Taşma olmasın. Bu çok öenmli bir nokta :) Kaktüsü gerçekten iyi çekmişsin yalnız işte sığdırsaydın çok daha güzel olurdu :)

yok o taşmalar Molome diye bi program ile efekt verirken oldu. Bütün fotoğraf boyutlarını otomotik 800*800 yaptığı için benim cektigin bazı resimlerin geri kalanını siyah ekran ile tamamlıyor.

Aslında çözünürlüğü düşürmeden böyle efektler veren program olsaymiş güzel olurmuş :)

- - - Eklendi - - -

İlk fotoğraf müthiş :D

teşekkür ederim :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Bu molome programı bende de var.Efektler şahane.En kötü resmi bile harika yapabiliyor.Özellikle Vintage ve Cartoon isimli efektleri harika.Çekimlerde on numara :ok2:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Bu molome programı bende de var.Efektler şahane.En kötü resmi bile harika yapabiliyor.Özellikle Vintage ve Cartoon isimli efektleri harika.Çekimlerde on numara :ok2:

aynen bi ara kurmaya çalıştım da kurulmadı hata verdi daha sonra da hallettim kurdum. Keşfettim böyle fotoğraflar çıktı. Gerçekten efektler harika. Birde bu işlemi boyutu düşürmeden yapsa tadından yenmez :D teşekkür ederim bu arada :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...