modifiyeli aracın olmazsa olmazı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
modifiyeli aracın olmazsa olmazı?
araba aldınız para da var ilk başlanacak parca ne olur ?
jant ,lastik, ses sistemi ?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
jant-lastik+son susturucu+"özellikle" kingdragon hava filtresi ardindan saglam bi cd calar+anfi+sub daha sonra biras param kalirsa kaput uzatirdim..bu arabaya gore degisir tabi ;;)

the_patriot

Üye
önce iç sonra dış

doukan1989

Üye
once jant lastik sonra motor

ahmet6600

Üye
önce chip-tunning sonra nitrous oxide sytems sonrada twinturbo olayı falan :artı:
benim dış görünüşte pek gözüm yok motor modifiyeye açık olsun bana yeter..

slayer

Üye
önce koltuk alıcam sonra tampon

keano

Üye
zevke gore... ben sahsen performanstan yanayim..olayi abarttigim icin yedek lastik bile tasimiyorum (3-4kg 3-4kg dur).arabanin icini bas muzik sistemi vs vs doldurup agirlastirip performanstan kisabilirsin..ama ilk modifiye olarak, hava sistemi eksoz sistemi, petrol basinci ayarlayici valve, sonra cant alabilirisin (ama cant son hizini ve hizlanmani buyuk ihtimalle azalticak, ama yol tutsun articak,) sonra suspansiyonu alcaltabilirisin, sonra buyuk piston veya egzantrik mili ile oynayabilirsin, sonra chip tuning yapabilirsin. Araban eger 1.4 falan ise direk chip tuning yaparsan bisey kazanicagini zannetmem, yani deger bicimde. yaa zaten motor 1.4se cok ultra mega bi kazanc hic bi modifiye ile olmaz.
Unutma ne kadar cok modfiiye parcan varsa chip tuningden kazancin o kadar cok olucak. X karenin grafigi gibi dusun, giderek artiyo ve artma oranida arttikca artiyo. Ama ilk ilk modifiyen bi hava sistemi olabilir (normal lastiklerinle kalkis hizin ve son hizin daha hizli olur, ama cant alirsan yol tutsun artar) tabi gidip ultra hafif yaris canti alirsan hicbisey kayetmezsin performanstan.
bu arada en ucuz modifiye arabni diyete sokmaktir, arka koltuklari sokmek, arabanin kapilarinin ic kisimlarini sokmek vs vs...

Quattro

Quattro

Üye
Evet keano nun dediği gibi zevke göre ben olsam direkt jant lastik alırım. süspansiyonu alçaltrım vs. vs. daha sonra motor modifiyesine başlarım..

Üye
    Konu Sahibi
büyük bi jant çok değiştiriyor arabayı evet... body kit gelir bence ardından,,,

seckinkoybasi

Üye
bizim buradakiler sadece neon ve ses sistemi yaptırıyolar arabayı modifiye ettiklerinin zanndiyolar

ardaca

Üye
neon değil onlar florasanı yeşil kırmızı beyaz veya maviye boyayıp arabanın altına takıyo kırolar!

slayer

Üye
abi ben neon yerine düğünlerde ve çay bahçelerinin kapılarında olan plastikle sarılı lambalardan takanını bile gördüm :)

yılmass_

yılmass_

Üye
blslayer sen yine iyi krolara rastlamışsın :P

ben bigün okuldan çıktım ööle ewe doğru giderken yüksek sesi açmış bi araba yaklaşıyodu arkadan (e-5 te yenibosna civarında) baktım siyah bi tofaş saatte 4 civarı yani hava açık arkadaşlar inanmıcaksınız adam ampul takmış AMPUL ya yok böle bi insaniyet hayır zaten arabanın aküsü 12 wolt üretiyo nasıl yakıcak bilmiyorum ama arabanın altındakinin ampul olduğuna adım gibi eminim
ya arkadaşlar bööle krolar içinde yaşıyoruz ne yazıkki :(

Quattro

Quattro

Üye
Yuhh be bildiğimiz ampul haa? :wacko:

muraoyak

Üye
bence önce egzos borusu sonra rüzgarlık sonra jant sonrada ses sistemi bunlar baya yeter

yılmass_

yılmass_

Üye
Originally posted by Quattro@Jun 22 2005, 08:30 PM
Yuhh be bildiğimiz ampul haa? :wacko:
[post=93545]Quoted post[/post]​
harbi diyoum ya hatta bi iki kere başka bi yere bakıp sonradan geri baktım ama gerçektende ampuldü :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

doukan1989

Üye
Kiro iste ne yapacagi belli mi :D

paratoner

Üye
neon bence
tek basina yeter

Üye
    Konu Sahibi
neonların çeşidi oluyomu iyisi kötüsü

doukan1989

Üye
Originally posted by cihanebi@Jun 24 2005, 11:56 AM
neonların çeşidi oluyomu iyisi kötüsü
[post=94821]Quoted post[/post]​
tabiki iyisi kotusu war. Tutup ta jsv neonla street glow neonu karsilastiramazsin. Bi de neonlarin cesitli renk ve farkli modelleri mevcut.Mesela muzik temposuna gore yanip sonen gibi :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt