modifiyeli aracın olmazsa olmazı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yılmass_

yılmass_

Üye
walla ben biriktirip biriktirip bi jant alırdım şööle 18" yada 19"
ama 19 yol sarsıntısını direk yukarı veriyo bide tabi babanın oto lastik dükkanı olması lazım :P

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
ses.neon...jant.spoyler...ile başlarım.

keano

Üye
cant, hava filtresi, eksoz sistemi ile ise baslarim... :D

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
bide bu hava filitresinin faydaları ne ki ? ses de verir mi ?

keano

Üye
ule su bizim millet ne ses du$kunuymu$ yauu..varsa yoksa ses...yok baarirmi.. yok bilmemne :D :D $aka bi yana..hava filtresi motora normal filtreden birazdaha fazla hava girmesini sagliyo..dha cok hava rahat calisma (petrol ile dengeli olunca tabiikide)..arabada 3-5 beygirlik bi degisiklik hisseidyosun..kalkislarin biraz iyilesiyo. benim HKS paneli filtre var hssss yapiyo yuksek devirlerde..diger filtrelerden ne ses cikyo bilmiom valaa

(bu arada en guzel ses motorun dogal sesidir...eksozlarla cikartilan yapmacik sesler cok kafa mikici..bence tabi)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
keano katılıyom..motor sesi dogal süper olmalı..bide aynı yerdeniz..sen neresinden bornovanın ;)

keano

Üye
Originally posted by dimitradon@Jun 25 2005, 12:20 AM
keano katılıyom..motor sesi dogal süper olmalı..bide aynı yerdeniz..sen neresinden bornovanın ;)
[post=95367]Quoted post[/post]​
ben ingilteredeyim simdi yav..senede 2 aylina bornovadayim. ama hayatimin 16 yilini Erzene mahallesi 75 sokakta gecirmisimdir (cingene mahallesine dooru), sen ne taraflardansin?

yılmass_

yılmass_

Üye
arkadaşlar sohbete girmeyelim sizin gibi güzel insanların ceza almasını istemem
göslerinizden öperm

the_patriot

Üye
arkadaşlar ne kadar kroyuz bea :'( :'( dün gördüm adam bildiğimiz doğan varya tavanı çıkarmış, cabriolet yapmış sözde, hemde kamyonet brandası ile :'( :'(

yılmass_

yılmass_

Üye
benim ampul olayına benziyo buda

keano

Üye
yaa aklima geldi tam postaladiktan soona...ileityi silemedim..pm atacaktim yoksa iletide yazan herseyi..neyse...

muhahahah kamyonet brandasi ile cabriolet...bravo...resmni cekseydin kral olurdu yaa.. ulen bende goruyom garip garip seyler camerali telefon yok cekemiyoz resim neyim o anda..

doukan1989

Üye
Originally posted by the_patriot@Jun 25 2005, 09:37 AM
arkadaşlar ne kadar kroyuz bea :'( :'( dün gördüm adam bildiğimiz doğan varya tavanı çıkarmış, cabriolet yapmış sözde, hemde kamyonet brandası ile :'( :'(
[post=95525]Quoted post[/post]​
bende senin solediinin ayni model reno 9 broadway gormustum mukemmeldi ya :D :haha: :haha:

the_patriot

Üye
Originally posted by doukan1989+Jun 25 2005, 09:05 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(doukan1989 &#064; Jun 25 2005, 09:05 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@Jun 25 2005, 09:37 AM
arkadaşlar ne kadar kroyuz bea :&#39;(  :&#39;(  dün gördüm adam bildiğimiz doğan varya tavanı çıkarmış, cabriolet yapmış sözde, hemde kamyonet brandası ile  :&#39;(  :&#39;(
bende senin solediinin ayni model reno 9 broadway gormustum mukemmeldi ya :D :haha: :haha:
[post=95862]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

zuhahaahaa :lol2:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by keano+Jun 25 2005, 12:31 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; Jun 25 2005, 12:31 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-dimitradon@Jun 25 2005, 12:20 AM
[post=95367]Quoted post[/post]​
ben ingilteredeyim simdi yav..senede 2 aylina bornovadayim. ama hayatimin 16 yilini Erzene mahallesi 75 sokakta gecirmisimdir (cingene mahallesine dooru), sen ne taraflardansin?
[post=95377]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

atatürk mah..karakolun orda...eee ingiltereye nasıl gittin

doukan1989

Üye
arkadaslar karsilikli konusmayalim sonra ceza verecekler size...

deskator

Üye
kafadan motora dalarım artık allah ne verdiyse nereye kadar giderse oraya kadar yüklenirim ..
:)

Üye
    Konu Sahibi
LCD ekranda olayı aşıyo ama çok güzel oluyo... para olacak....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by the_patriot@Jun 25 2005, 09:37 AM
arkadaşlar ne kadar kroyuz bea :&#39;( :&#39;( dün gördüm adam bildiğimiz doğan varya tavanı çıkarmış, cabriolet yapmış sözde, hemde kamyonet brandası ile :&#39;( :&#39;(

:lol2: :lol2:

berberix

Üye
marşbiyer takarım tabi makaslarıda kesmek lazım

BOLULU SEFA

Üye
önce motora sonra dısına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt