Modifiye Firmware Dil paketi(okuma ve yazma) Ekleme ve Cikarma (RESIMLI ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

yselamet

yselamet

Üye
evet ölü

yselamet

yselamet

Üye
sa baba büyüksün Allah razı olsun

yselamet

yselamet

Üye

kcr

Üye
arapça türkçe ikisi aynı anda yapamadım SENİN LİNK ÖLÜ bu arada göm istersen :)

- - - Eklendi - - -

Eceli gelince ölüyor :) Bizim gibi ...

Ben yaptım; gayet güzel de çalışıyor iki dil bir arada. Sorun programlarsa illa ki bu konudan bulmana gerek yok. Forumda mutlaka vardır. Dil ekleme için bu konuyla birlikte şu konuya bakabilirsin:

http://www.maxicep.com/modifikasyon...ce-yazma-destegi-ortadan-kalkiyor-733786.html

Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir husus daha var. O da şu: Dil dosyalarını nokiafirmwareeditör'de düzenledikten sonra rofs2 içeriğini yine nfe ile paketlememek gerekiyor. Tüm içeriği ayrı bir klasöre çıkartıp nfe'yi kaydetmeden kapat. Nokiacooker'la rofs2'yi tekrar açarak içeriğin hepsini sil. Nfe'den çıkardığın içeriği cooker'a kopyaladıktan sonra paketle. Aksi takdirde telefon death oluyor, açılmıyor. Tüm bunları yapıp değiştirdiğin yazılımı telefona flash'ladığında Tr-Ar-İng yüklü olarak kullanabilirsin. Ayrıca sistem kurulduktan sonra şu programı da kurarak gereksiz gördüğün dilleri silersen sistem de rahatlar:

http://www.maxicep.com/maxipda-turk...symbian-3-unsigned-turkce-maxipda-808801.html

gardi

gardi

Üye
ingilizce dilini sildim. lakin hala klavye seçerken turkce dilinin ustunde ingilizce çıkıyor.türkçeyi seçiyorum ve devamlı yazarken ingizlice olarak açılıyor klavye.yokmu buna bir çözüm arkadaslar.yazı dilini silmem için rofs2den baska hangi dosyaları silmem lazım?

kcr

Üye
ingilizce dilini sildim. lakin hala klavye seçerken turkce dilinin ustunde ingilizce çıkıyor.türkçeyi seçiyorum ve devamlı yazarken ingizlice olarak açılıyor klavye.yokmu buna bir çözüm arkadaslar.yazı dilini silmem için rofs2den baska hangi dosyaları silmem lazım?

İngilizceyi niye sildin ki? Sistemin temel dili o; kalması lazım. Rofs2'nin orjinalinde Türkçe yok mu zaten? Orjinal yazılımı komple flash'ladığın zaman iki dil de birbirine karışmadan çalışır.

gardi

gardi

Üye
808 için the one nin cfwsini kullanıyorum.sorun şu klavyeyi her açtığımda türkçe yazma dili seçili oldugu halde kalvye ingilizce yazma dili ile baslıyor.buda her seferinde kıcık ediyor her seferinde alfasayısal kalvyeye gecmek zaman alıyor.oyuzden ingilizceyi silersem kurtulurum diye dusunuyırum.nfe ile ingilizceyi sildim ama yazma dilini silemedim .belki 20 oldu deneme yanılma yönetemi ile tahmin ettiğim dosyaları siliyorum rof2 ve coreden olmuyor....

Üst Alt