Modern Combat 5 Geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

fingerback5

fingerback5

Üye
Galaxy S de donanım optimizasyonu son derece iyi.Cpu, gpu hepsi senkronize çalışıyor ve biri bile darboğaz yapmıyor.
Ayrıca hergün çıkan deli gibi bir modifikasyon ve bir o kadarda güçlü bir geliştirici takımı var.

Darboğaz yapıp yapmadığını nasıl anlıyoruz? Sgx 540 la texas omap 4460 dual core 1.2 ghz darboğaz yapar mı ? S'de de sgx 540 var diye biliyorum.

PriZm

PriZm

Üye
Evet yapar.

Sgx540 720P ekranlar için üretilmedi.Ayrıca yanında isterse quad core bir işlemci olsun donanımın en düşük elemanı neyse onun kadar performans verecektir.Bilmem anlatabildimmi

neksushot

Üye
Gameloft oyunları texturesis oluo hep

fingerback5

fingerback5

Üye
Evet yapar.

Sgx540 720P ekranlar için üretilmedi.Ayrıca yanında isterse quad core bir işlemci olsun donanımın en düşük elemanı neyse onun kadar performans verecektir.Bilmem anlatabildimmi

Peki teşekkürler.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Galaxy S de donanım optimizasyonu son derece iyi.Cpu, gpu hepsi senkronize çalışıyor ve biri bile darboğaz yapmıyor.
Ayrıca hergün çıkan deli gibi bir modifikasyon ve bir o kadarda güçlü bir geliştirici takımı var.
Senin için deneyeceğim bu oyunu :ehe Fly_on_mod ve Fly_on_ram_manager_gamers ile gayet rahat oynatacağını düşünüyorum.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Şu oyunlara mause klavye desteği gelsin artık ya

yoyofurkan

Üye
nfs mw desteklemiyor sanırım denedim olmadı ama gta da çalıştı

PriZm

PriZm

Üye
Nfs most wanted'ı klavye ve ps3 konsolu ile oynuyorum ben.Direksiyonla da oynayanlar varmış ama ben çalıştıramadım.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
PriZm

PriZm

Üye
Öyle bir oyunun şuanda olduğundan emin değilim.

• Beğen
Tepkiler: TheMadness

haeshin06

Üye
Tablet alirsak oynariz artik

terkidiyar_

Üye
5 te kötü olcaktır gameloft grafiklerini pcye yakın yapmadıkça 6 çıksa nolur videosuna baktım gine aynı 4 le 3le birde rockstara bakın helal olsun rockstarı kutluyorum tek rockstar kurtarır zaten

Millet senin kadar zengin değil işlemcisi kötü olanlar neyapacak benim telefonum çift çekirdek 1ghz 1gb ram mc4 ün tam kaldırıyor Mc hayranıyım mc5 kaldırmassa diye korkuyorum neyden bahsediyon sen

Üst Alt